Małgorzata Rozenek jest jedną z częściej krytykowanych celebrytek. Co prawda ma wielkie grono fanek, ale też osób, które wytykają jej niemal wszystko. Nie dają jej nawet spokoju po porodzie. Znów pojawiły się negatywne komentarze.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do pracy! Kto zajmie się Heniem?

Małgorzata Rozenek położyła syna na poduszce – to źle?

Wiele znanych matek mierzy się z komentarzami, w których zazwyczaj inne kobiety, twierdzą, że celebrytki „źle wychowują swoje dzieci, albo nie potrafią zadbać o ich bezpieczeństwo”. Właśnie taka sugestia pojawiła się pod zdjęciem śpiącego syna Małgorzaty Rozenek. Jedna z internautek zwróciła uwagę na to, że tak małe dziecko śpi na poduszce, a według niej nie jest to odpowiednie.

Dzieci w tym wieku mają spać bez poduszki! – napisała na Facebooku.

Ten komentarz wywołał spore poruszenie, a wiele internautek stanęło w obronie Małgorzaty Rozenek. Panie stwierdziły, że to decyzja celebrytki, jak kładzie spać syna i niech każdy wychowuje swoje dziecko, jak chce.

  • Myślę, że przy 3 dzieciątku Mama ma doświadczenie i pewne rzeczy robi intuicyjnie. Powodzenia Pani Małgosiu.
  • Tyle, że to decyzja każdego rodzica.
  • Dajcie żyć innym.
  • Niech każdy wychowuje jak chce – broniły internautki.

Małgorzata wychowała już dwóch synów, więc jest doświadczoną mamą i na pewno doskonale wie, jak zająć się własnym dzieckiem. Musi się chyba uzbroić w cierpliwość, bo takie negatywne komentarze zapewne będą częściej psuć jej dzień.

Henryk Waleczny i jego przyjaciółka Wydra, zbierają siły na noc 😂😂😂 #henrykwaleczy #dzidziuśmajdana #idzieniebociemnąnocą #powernap #fisherprice #wydrausypianka

Gepostet von Małgorzata Rozenek-Majdan am Mittwoch, 24. Juni 2020

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek-Majdan rozczulona Radziem: Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem

Małgorzata Rozenek-Majdan o 500+. Weźmie na trzeciego syna? „Przyznaję, że robię błąd”

Małgorzata Rozenek o pierwszych dniach w domu z Heniem: „Cały porządek dnia się sypie”