Małgorzata Rozenek-Majdan po raz trzeci została mamą. Dotychczas celebrytka wychowywała dwóch synów – Stanisława i Tadeusza, których doczekała się z Jackiem Rozenkiem. 10 czerwca Małgorzata została mamą kolejnego chłopca, Henryka. Ojcem jest Radosław Majdan.

Fani wściekli na Małgorzatę Rozenek-Majdan. Zarzucają jej kłamstwo! „Ale Bajera” – piszą

Czy Małgorzata Rozenek będzie pobierać 500+?

Dziecko Majdanów było długo wyczekiwane nie tylko przez parę, ale chyba przez cały show-biznes. Podczas ciąży celebrytki pojawiało się mnóstwo pytań – jakiej płci będzie dziecko, jak dostanie na imię, gdzie urodzi Małgorzata, kiedy urodzi, czy ma już gotowy pokoik dla dziecka itp. Na większość pytań już poznaliśmy odpowiedź. Ale nie na wszystkie.

Niektórzy mogą się zastanawiać, czy Małgorzata i Radosław będą pobierać świadczenie 500+ na dziecko? Celebrytka w przeszłości dała znać co myśli o tym programie i czy pobiera świadczenie na synów.

Program 500 plus uważam za sukces. Państwo ma obowiązek pomagać obywatelom, bo po to zostało stworzone. Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd. Może powinnam pobierać i oddawać na przykład na cele charytatywne. Muszę się nad tym zastanowić – powiedziała w przeszłości w rozmowie z „Wprost”.

I choć dotychczas Małgorzata nie zdecydowała się na skorzystanie 500+, to kto wie, czy po narodzinach trzeciego dziecka nie zmieni zdania? Pewnie wkrótce się o tym przekonamy i okaże się też, czy jeśli zdecyduje się na przyjęcie tego świadczenia, to czy faktycznie będzie je przekazywać na cele charytatywne.

ZOBACZ TEŻ:

Radosław Majdan już po pępkowym? „Twardziel rozpływa się nad zdjęciami maluszka”

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowywała się do porodu – paznokcie zrobione, rzęsy tak samo

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała starszego brata Michała: „Pan ciasteczko” – piszą fani

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na ściance

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Małgorzata i Radosław Majdanowie w galowych strojach

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. AKPA