Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nową fotką „dzidziusia Majdana”. Celebrytka wzruszona opisała, jak ojciec dziecka opiekuje się maluchem.

Radosław Majdan ma syna, Henryka – Małgorzata Rozenek-Majdan pisze na Instagramie, jak tata zajmuje się niemowlakiem

Jeszcze zanim pojechała do szpitala rodzić syna, Małgorzata Rozenek-Majdan namawiała męża, by wysypiał się porządnie, po po narodzinach malucha będzie z tym problem. Teraz jej słowa się sprawdzają – mały Henryk funkcjonuje jeszcze w „rytmie ciążowym” i najbardziej aktywny jest… w nocy.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan na nowym zdjęciu z synem Heniem: „U nas bal trwa w najlepsze”

W ten sposób świeżo upieczeni rodzice siłą rzeczy też musieli się przestawić na nocny tryb. Mama i tata dzielą się obowiązkami – dumna Małgosia pisze na Instagramie, że Radzio nosi dziecko po karmieniu, aż mały uśnie.

Dla Radka oznacza to nawet dwugodzinne nocne maratony. Rano zmęczony tatuś odsypia nocne harce synka:

Niedaleko pada jabłko…😂 Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem 😂 ale nie jakoś długo, może dwie godzinki 😜 – pisze Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim Instagramie pod zdjęciem śpiącego męża i synka.

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan o 500+. Weźmie na trzeciego syna? „Przyznaję, że robię błąd”

Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny😁 już widzimy światełko w tunelu 💪 szczególnie ja, bo po nakarmieniu tatuś nosi synka aż zaśnie 😁kocham ich bardzo ❤️ – ekscytuje się Małgosia.

I dodaje:

i powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony 😉 Miłego dnia kochani 😘 #dzidziuśmajdana – gwiazda TVN kończy swój macierzyński post.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy pokazała syna Henryka na swoim Instagramie

W ten sposób Radzio i Gosia dołączyli do klubu Lewej, która każdy dzień wita kubkiem mocnej kawy. Życzymy spokojnych nocy!

 

Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek

Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Radosław Majdan

Radosław Majdan, fot. Podlewski/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Niemiec/AKPA