Kilka dni temu paparazzi podglądali Bena Afflecka (47 l.) spacerującego z nową partnerką, Aną de Armas. Para, która od kilku tygodni jest nierozłączna, spędza kwarantannę w posiadłości aktora.

Ana de Armas i Ben Affleck na spacerze podczas kwarantanny – zobaczcie tylko ich DOM! (ZDJĘCIA)

Dziś do sieci trafiły nowe zdjęcia zrobione przed domem aktora. Tym razem fotoreporter wypatrzył tam lekarza, który przyjechał na wizytę domową. Gość Afflecka najwyraźniej nie był zadowolony z obecności paparazzo. Gdy fotoreporter zapytał lekarza, czy przyjechał do aktora wykonać mu testy na koronawirusa, zamiast odpowiedzi zobaczył środkowy palec (a nawet dwa!).

Sytuacja związana z koronawirusem jest w Stanach bardzo napięta. Mówi się, że USA moga wkrótce przegonić Włochy pod względen szybkości rozprzestrzeniania się wirusa. Szczególnie narażone na katastrofę są ogromne skupiska ludzkie – w tym Nowy Jork. Ale zaraza nie omija też innych miast.

Ben Affleck całuje na plaży młodszą o 16 lat Anę de Armas (ZDJĘCIA)

Wiele gwiazd ogłosiło, że zostało zarażonych koronawirusem. Wśró chorych na COVID-19 jest Tom Hanks (chora jest takze jego żona), skazany na więzenie producent Harvey Weinstein, a także aktor Idris Elba i jego żona. Kilka dni temu o swej rekonwalescencji napisała Olga Kurylenko, która była chora przez 2 tygodnie. W Wielkiej Brytanii choruje też książę Karol.

Lekarz przed domem Bena Afflecka pokazuje środkowy palec paparazzo

Lekarz przed domem Bena Afflecka pokazuje środkowy palec paparazzo, fot. Juliano / X17 / Forum

Lekarz przed domem Bena Afflecka pokazuje środkowy palec paparazzo

Lekarz przed domem Bena Afflecka pokazuje środkowy palec paparazzo, fot. Juliano / X17 / Forum

Ben Affleck z Aną de Armas

Ben Affleck z Aną de Armas, fot. Vasquez-Max Lopes / BACKGRID / Backgrid USA / Forum