Była dziewczyna Leonardo DiCaprio postanowiła zabrać głos w sprawie jego niedawnego zerwania z Camilą Morrone z którą spotykał się przez ostatnie cztery lata. Okazuje się, że nagłówki mówiące, że 25 latka była dla niego już „za stara” mają coś na rzeczy!

Leo zerwał z Kristen tuż po skończeniu 25. lat!

Kristen Zang, która spotykała się ze zdobywcą Oscara w latach 1995-1999, po raz pierwszy publicznie wypowiadziała się na temat ich związku. Zastanawiając się nad ich związkiem w wywiadzie dla People, była modelka stwierdziła, że czuła potrzebę zajęcia się nagłówkami i komentarzami dotyczącymi wieku wokół rozstania DiCaprio i Morrone’a.

Leonardo DiCaprio znalazł sobie nową dziewczynę i jest nią… Gigi Hadid

„Jestem bardzo prywatną osobą, podobnie jak mój były chłopak” – napisał Zang. „Ale w zeszłym tygodniu po raz pierwszy poczułem się zmuszona do podzielenia się kilkoma rzeczami. Leo i ja spotykaliśmy się przez cztery lata. Poznałam go przypadkowo przez przyjaciół, gdy miałam 19 lat i zaczęliśmy się spotykać, gdy oboje mieliśmy 21 lat. ”.

Zang opowiedziała ze szczegółami jak przebiegał ich związek. Wskazała, że podobnie jak z Morrone spotykali się przez 4 lata, a Leo zerwał z nią krótko po jej 25 urodzinach.

Na celowniku nowe dziewczyny Leonardo DiCaprio. To 22-letnia Ukrainka?

„Odwiedzałam Leo przez długi czas na różnych planach w różnych krajach. Kochałam jego przyjaciół, a on kochał moich. Byliśmy jak jedna wielka szczęśliwa rodzina. Leo był bardzo słodkim i troskliwym chłopakiem. Tak jak wszystkie pary, zerwaliśmy na chwilę w 1997 roku, a potem wróciliśmy do siebie. Potem, jakieś 4 miesiące po moich 25 urodzinach (ha, wiem, o czym myślisz) zerwaliśmy już na dobre.

Leonardo DiCaprio rozstał się z Camilą Morrone. Byli ze sobą 4 lata!

Jak widać jest jednak coś na rzeczy, a oskarżenia, że Leo nie spotyka się z dziewczynami powyżej 25 roku życia jak widać są poniekąd prawdziwe.

 

New York City, NY – Celebrities at the Netflix World Premiere of „Don’t Look Up” at Jazz At Lincoln Center in New York City.
BACKGRID USA 5 DECEMBER 2021,Image: 646554243, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Leonardo DiCaprio, Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Leonardo DiCaprio nad morzem

Leonardo DiCaprio nad morzem fot. Backgrid USA / Forum

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio, fot. Armando Gallo / Zuma Press / Forum