Oscarowa noc to doskonała okazja do spotkań i imprez. W tym roku słynna para, Beyoncé i Jay-Z postanowili zorganizować imprezę w słynnym Chateau Marmot, na którym nie mogło zabraknąć oczywiście innych wielkich gwiazd, takich jak Leonardo DiCaprio. Okazuje się, że wśród gości znalazła się także Gigi Hadid z którą aktor łączony jest od wielu miesięcy.

Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio znowu razem

Wkrótce po tym, jak Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid podobno „spotkali się” na imprezie poprzedzającej rozdanie Oscarów, podsycili kolejne plotki, idąc na oscarową imprezę Jaya-Z i Beyonce.

Najbardziej pożądana impreza w roku, czyli Vanity Fair Oscar Party. Siostry Jenner, Hailey Bieber, Gigi Hadid…

Na zdjęciach opublikowanych przez Daily Mail 48-letni Leo i 27-letnia Gigi uczestniczyli w wydarzeniu osobno, a modelka miała na sobie srebrzystą sukienkę z brawurowo wysokim rozcięciem na nogę. Leo zdecydował się na całkowicie czarny strój, który uzupełnił czarną maską na twarz. Podczas gdy fotografowie nie uchwycili interakcji aktora i Gigi, „w tym samym czasie, w tym samym miejscu” te obserwacje będą nadal podsycać spekulacje na temat romansu między nimi.

Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio przyłapani na randce [zdjęcia]

Na kilka dni przed rozdaniem Oscarów Leo i Gigi podobno byli wspólnie na imprezie przed rozdaniem Oscarów Darrena Dzienciola i Richiego Akivy w piątek (10 marca). Obaj byli podobno „schowani w namiocie”, ale PEOPLE donosili, że nie było między nimi żadnego zbliżenia.

Według informatora gazety Leo i Gigi „byli razem prawie całą noc i ledwo ruszyli się z miejsca”. PEOPLE miało drugie źródło, które powiedziało, że ta dwójka spędzała czas „w grupie kilkunastu osób w sekcji VIP”, więc nie było to tak intymne, jak się wydawało.

Gigi Hadid przyznaje się do bycia „nepo baby” i stwierdza: „Nie jestem najpiękniejszą osobą na świecie”

Pod koniec lutego Leo i Gigi rozpalili plotki o romansie, jedząc kolację w tej samej restauracji w Mediolanie. Naoczni świadkowie powiedzieli TMZ, że rzekomo siedzieli razem w Casa Cipriani, dopóki fani nie rozpoznali ich obu. Niedługo potem wyszli z restauracji osobno.

Choć nie ma twardych dowodów para często widywana jest w tych samych miejscach. Myślicie, że coś jest na rzeczy, czy to faktycznie tylko przypadki?

 

 

y ABACAPRESS.COM

Forum

 Forum

Forum