Neelam Gill rozwiewa plotki na temat romansu z Leonardo DiCaprio. Okazuje się, że modelka jest w związku, ale z jego przyjacielem!

„Wyjaśniam, że żadne plotki nie mają pokrycia… Nie jestem ‚nowym płomieniem’ Leonarda DiCaprio” – oświadczyła 28-letnia brytyjska modelka na swoim Instagram Story w piątek. „Jestem za to w zaangażowanym związku z jego dobrym przyjacielem i tak jest już od wielu miesięcy.”

Neelam Gill nie jest dziewczyną Leonardo DiCaprio!

Gill niedawno wywołała spekulacje, że spotyka się z DiCaprio (48), ponieważ zostali widziani razem podczas kilku okazjach. W piątek zostali sfotografowani na jachcie na Sardynii we Włoszech, a w zeszłym tygodniu ponownie widziano ich razem na jachcie w St. Tropez.

Leonardo DiCaprio zainwestował 20,5 mln złotych w markę produkującą jego ulubione sneakersy

W zeszłym miesiącu, ona i DiCaprio spotkali się na kolacji w Paryżu. Wtedy również towarzyszył im najlepszy przyjaciel DiCaprio, Tobey Maguire. W maju Gill i DiCaprio ponownie zostali widziani, delektując się wspólnym posiłkiem w restauracji. Tym razem dołączyła do nich matka aktora, Irmelin Indenbirken, w popularnym miejscu w Londynie, Chiltern Firehouse.

Jednak źródła powiedziały Page Six, że Gill i DiCaprio nie są parą, zaznaczając, że ona spotyka się z jednym z jego przyjaciół, który również był obecny na tej kolacji. Gill dodała w swoim oświadczeniu w piątek, że „jedynym powodem”, dla którego została sfotografowana z gwiazdorem „Wielkiego Gatsby’ego”, jest to, że byli w „tym samym miejscu” z powodu jej „partnera”.

„Mam nadzieję, że to rozwieje wszystkie fałszywe historie” – zakończyła modelka, nie ujawniając tożsamości swojego chłopaka. Page Six próbował skontaktować się z przedstawicielami DiCaprio w celu uzyskania komentarza.

Mimo że gwiazdor „Pewnego razu w Hollywood” nie spotyka się z Gill, Page Six doniósł wcześniej w tym miesiącu, że jest w związku z inną supermodelką.

Leonardo DiCaprio z gołą klatą cieszy się życiem na jachcie z 22-latką [zdjęcia]

Informator wcześniej powiedział Page Six, że DiCaprio i Gigi Hadid „są razem”, po tym jak oboje równocześnie pojawiali się na kilku imprezach w Hamptons. Plotkowano również, że para została widziana na wspólnej kolacji w Nowym Jorku w maju. Jednak źródło powiedziało Page Six wtedy, że na tej kolacji było ogromne towarzystwo, ponad 20 osób i że laureat Oscara i 28-letnia modelka „nie siedzieli obok siebie podczas posiłku”.

Coachella 2023: Leonardo DiCaprio widziany z eks Bradley’a Coopera. Ona jest po 30-stce!

DiCaprio i Hadid, którzy po raz pierwszy wywołali plotki o związku podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku we wrześniu 2022 roku, nigdy nie potwierdzili bezpośrednio, że są razem.

Forum

EXCLUSIVE: Leonardo DiCaprio on his yacht during Cannes Film Festival. The actor was v

Forum