Robert Lewandowski niestety i tym razem nie zdobył Złotej Piłki. Od kilku tygodni mówiono, że to naszemu kapitanowi Reprezentacji Polski należy się główna nagroda.

Robert Lewandowski zdobył ZŁOTY BUT!

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska w Paryżu

Robert Lewandowski nie odebrał wyczekiwanej Złotej Piłki, ale za to zdobył nowo utworzoną nagrodę dla Napastnika Roku. Piłkarz ze sceny podziękował trenerom za lata pracy:

Jestem dumny, że stoję tutaj po dwóch trudnych latach pandemii. Ta nagroda i wszystko, co robię, zobowiązują mnie do oddania szacunku moim trenerom i kolegom z zespołu. Napastnik jest częścią zespołu i strzela wtedy, gdy ten zespół działa. On w całości pracuje, bym ja mógł strzelić – mówił piłkarz.

Robert Lewandowski w wywiadzie o córkach. Zdradził, że zachowują się zupełnie inaczej

Zwróciła uwagę też, że w sporcie, a przede wszystkim w jego życiu ważna jest miłość:

Robert Lewandowski i Anna Lewandowski pojawili się w Theatre du Chatelet w Paryżu i pięknie się prezentowali wśród światowych piłkarzy. Polska trenerka postawiła w tym dniu na kreację od Dolce&Gabbana za 25 tysięcy złotych. Suknia miała prześwitujący dół, który w ostatnich miesiącach króluje na czerwonych dywanach. Z kolei włosy miała pofalowane i zaczesane na jeden bok oraz wyjątkowo mocno podkreślone oczy. Jak Wam się podobała Ania?

Robert Lewandowski dodał zdjęcie z Anią w pięknej, czerwonej sukience. Niektórzy internauci bezlitośni