Długoletni związek pomiędzy Miley Cyrus (27 l.) a Liamem Hemsworthem (30 l.) miał wiele wzlotów i upadków. Wydawać by się mogło, że gwiazdorska para doskonale się dogaduje, wyszło jednak inaczej. Teraz każde z nich ma już nowego partnera. Ostatnimi czasy zrobiło się głośno o nowej miłości Liama. Czy Miley jest zazdrosna?

OMG! Miley Cyrus w TEJ FRYZURZE wygląda jak pani po pięćdziesiątce! (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus zazdrosna o nowy związek byłego męża?

Zarówno Miley, jak i Liam są już w nowych związkach. Po latach spotykania się postanowili się pobrać, jednak małżeństwo nie wyszło im na dobre i trwało bardzo krótko. Przed ślubem byli związani przez prawie 10 lat, jednak coraz trudniej było im się porozumieć.

Media za oceanem podają, że aktor został zauważony w towarzystwie nowej piękności – Gabrielli Brooks w Australii zaledwie kilka dni temu! Plotkuje się, że Liam postanowił zamieszkać z partnerką. Co na to Miley? 

Miley nie pyta swoich wspólnych znajomych o nowy związek Liama. Nie chce nikomu sprawiać dyskomfortu. Mają bardzo niewielu wspólnych znajomych, z którymi oboje nadal rozmawiają.Wielu ich przyjaciół wybrało strony i nie komunikują się z innymi po podzieleniu się – zdradza źródło w rozmowie z portalem HollywoodLife

Miley Cyrus Liam Hemsworth

Fot.Forum/BACKGRID USA

Mimo, że Liam i Gabriella nie spotykają się długo, to ich związek robi się coraz poważniejszy. Liam już w grudniu przedstawił 21-letnią modelkę swoim rodzicom: Craigowi i Leonie Hemsworth. Aktor coraz częsciej zabiera nową ukochaną do posesji rodzonego brata – Chrisa Hemswortha, gdzie wspólnie spędzają czas z jego rodziną.

Miley natomiast wydaje się nie poruszona tymi wiadomościami. Wokalistka wygląda na szaleńczo zakochaną w Cody’m Simpsonie. Nie zawraca sobie głowy nowym związkiem byłego męża. Liam zawsze będzie dla niej ważny, jednak od czasu rozmowy praktycznie nie rozmawiali.

To z nią spotyka się Liam Hemsworth – Gabriella Brooks:

View this post on Instagram

🎀

A post shared by Gabriella Brooks (@gabriella_brooks) on

View this post on Instagram

Me & my dingo

A post shared by Gabriella Brooks (@gabriella_brooks) on

Ładniejsza od Miley?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Młodsza siostra Miley Cyrus, Noah skończyła 20 lat! Nie ma pomysłu na siebie, dlatego jest skandalistką?

Miley Cyrus w Nowy Rok weszła z nową fryzurą. Przypomina swojego ojca!

Nowe tatuaże Miley Cyrus. Znów odnosi się do związku z Liamem?

Miley Cyrus Liam Hemsworth

Fot.Forum/REUTERS/Danny Moloshok

Fot.Forum/Backgrid USA

Miley Cyrus Liam Hemsworth

Fot.Forum/Mega Agency