W październiku Kim Kardashian skończy 39 lat. Można więc uznać, że celebrytka jest już dojrzałą kobietą. Jednak jeśli chodzi o styl, Kim nie zamierza poddawać się przestarzałym konwenanson – ona wciąż czuje się jak 16-latka!

ALE WSTYD! Oto, co Kim Kardashian wpisała ostatnio w WYSZUKIWARKĘ

Wczoraj Kimmy pojawiła się na evencie promującym jej nową kolekcję kosmetyków do makijażu. Celebrytka współpracuje przy kolekcji z modelką Winnie Harlow, która cierpi na chorobę skóry – bielactwo.

Kim i Winnie świetnie się dogadują, razem przygotowały potężną kampanię promocyjną. W czwartek świętowały wypuszczenie kosmetyków na rynek.

Żona Kanye Westa założyła na event seksowna stylizację – do czarnej, rozpinanej bluzki dobrała mikro-mini-spódniczkę, która ledwie przykrywała – niemałą – pupę gwiazdy.

Kim Kardashian boi się, że cierpi na bardzo ciężką chorobę – łuszczyca to nie koniec zmartwień celebrytki?

Zobaczcie fotki. Hot?

New York, NY – Kim Kardashian causes a photo frenzy as she steps out with a glass of champagne donning a mini metallic skirt during New York Fashion Week.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 470582858, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Backgrid USA

Kim Kardashian idzie w deszczu na premierę KKW X WINNIEw L’Avenue przy Saks Fifth Avenue w Nowym Jorku, fot. Forum, Backgrid USA

 

Kim Kardashian z kieliszkiem szampana na premierze swojej kolekcji kosmetyków do makijażu, fot. Forum, Backgrid USA

 

Kim Kardashian z kieliszkiem szampana na premierze swojej kolekcji kosmetyków do makijażu, fot. Forum, Backgrid USA

 

Kim Kardashian, fot. Forum, Backgrid USA