Ledwo zostali parą, a w mgnieniu oka stali się jedną z bardziej gorących par w show-biznesie. Mowa o Megan Fox (34 l.) i raperze Machine Gun Kellym (30 l.). Dotychczas tę dwójkę mogliśmy oglądać na zdjęciach paparazzi. Tym razem wspólną fotką z ukochaną raper sam pochwalił się na Instagramowym profilu.

Megan Fox i Machine Gun Kelly na wakacyjnej randce. Ależ są ZAKOCHANI!

Machine Gun Kelly dodał pierwsze zdjęcie z Megan Fox

Informacje o tym, że aktorka spotyka się z raperem pojawiły się po tym, jak poznali się na planie „Midnight in the Switchgrass”. Później paparazzi starali się uchwycić moment, który mógłby potwierdzić, że faktycznie są parą. Wiele zdjęć na to nie wskazywało, ale już wiadomo, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Dowodem na to mogą być zdjęcia z ich ostatniej wakacyjnej randki w Portoryko.

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości to teraz Machine Gun Kelly opublikował pierwsze zdjęcie z ukochaną. Co prawda, aktorka już wcześniej pojawiała się na Instagramie rapera, ale były to krótkie nagrania z planu teledysku do piosenki „Bloody Valentine”. Czy też zauważyliście, że na pierwszy rzut oka Megan na tym zdjęciu wygląda jak Kim Kardashian?

Czekałem wieczność, żeby cię odnaleźć – napisał MGK.

ZOBACZ TEŻ:

Brian Austin Green po rozstaniu z Megan Fox zajmuje się synami (ZDJĘCIA)

Kiedy wychodziła z mężem, nigdy TEGO nie robiła – nowa miłość zmieniła Megan Fox (ZDJĘCIA)

Machine Gun Kelly idzie z Megan Fox

Machine Gun Kelly, Megan Fox/fot. FORUM

Machine Gun Kelly i Megan Fox na lotnisku

Machine Gun Kelly, Megan Fox/fot. FORUM