Kilka dni temu media społecznościowe zostały zasypane zdjęciami gwiazd w przebraniach na Halloween. Głownie to zagraniczni celebryci chwalili się kostiumami, bo w Polsce nie jest to aż tak populara impreza. Mimo to i tak kilka znanych osób poprzebierało się w najróżniejsze stroje.

Joanna Koroniewska w przejmującym wpisie. Straciła sześć ciąż: „Ból nie do opanowania”

Joanna Koroniewska na starym zdjęciu

Joanna Koroniewska w tym roku nie mogła wziąć udziału w halloweenowej zabawie, bo do późna pracowała, jednak przygotowała coś dla swoich obserwatorów. Podzieliła się zdjęciem w kostiumie, w którym bawiła się w czasie studiów, kiedy to też poznała się z Katarzyną Glinką.

Ponieważ wczoraj siedziałam do późna w teatrze więc nie było mowy o żadnych przebierankach na #halloween, ale nie mogłam sobie odpuścić pokazania Wam tej fotografii. Jak myślicie, z którego roku jest to zdjęcie, gdzie zostało ono zrobione? – napisała.

Joanna Koroniewska pokazała się w naturalnym wydaniu. „Pomaluj się i nie strasz ludzi”

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci zgadywali, kiedy mogła być wykonana fotografia. Jak się okazuje, dla niektórych dość problematyczne było rozpoznanie Joanny Koroniewskiej! Aż tak trudno?

  • OMG!!!!!! To były czasy. Wpadnę do Ciebie poszperać w archiwach, bo ja mam niewiele zdjęć …..SZTOS – napisała Katarzyna Glinka.
  • Która to Pani?
  • Super dziewczyny aaaaahha!
  • Przepraszam, że zapytam, ale która to Pani? Bo patrzę, patrzę i nie mogę znaleźć
  • Ale dzieciątka! Jakiś 2005? – czytamy pod zdjęciem.

W komentarzach pojawiła się prawidłowa odpowiedź, co do roku, w którym zostało zrobione zdjęcie. Aktorka potwierdziła, że był to 1998 rok. Bardzo zmieniły się od tamtego czasu?


ZOBACZ TEŻ:

Katarzyna Glinka zachwyca figurą na plaży w Kołobrzegu. Wygląda jak nastolatka

Joanna Koroniewska w balowej sukni jak aktorka z „Seksu w wielkim mieście”

Joanna Koroniewska na premierze spektaklu

Joanna Koroniewska/fot. AKPA

Katarzyna Glinka na ściance

Katarzyna Glinka/fot. AKPA