Maffashion jest już nie tylko „szafiarką”, ale i jedną z topowych gwiazd. Często zabierać głos w słusznych sprawach, jak na przykład ws. ustawy antyaborcyjnej, czy decyzji Jacka Kurskiego, że to Rafał Brzozowski pojedzie na Eurowizję. Teraz nie przebierała w słowach w związku z galą Złotej Piłki.

Lewandowscy na gali Złotej Piłki. Ania w sukni za 25 tysięcy złotych

Maffashion o Złotej Piłce dla Lewandowskiego

Robert Lewandowski wczoraj pojawił się na największym sportowym wydarzeniu, czyli gali Złotej Piłki. Polski piłkarz miał ogromną szansę powalczyć o główną nagrodę obok takich legend jak Leo Messi czy Cristiano Ronaldo. Niestety i tym razem mu się nie udało!

Maffashion odzywa się pod dwóch tygodniach nieobecności na Instagramie! Co się stało?

Maffashion mimo choroby śledziła przebieg gali i trzymała kciuki na naszego piłkarza, jednak już wtedy domyślała się, że nie zdobędzie upragnionej nagrody:

Tak bardzo zasługuje! Tak bardzo mu się należy! Tak mocno trzymam kciuki! A z drugiej strony do przewidzenia jest jedno. Zresztą już się o tym dyskutuje. Nie bez powodu dodano kolejne nagrody. Robert był genialny, najlepszy bez dwóch zdań. Absurdem będzie, jeśli nie otrzyma Złotej Piłki – pisała pzed werdyktem Maff.

Ania Lewandowska pozuje na ściance z Zendayą!

Kiedy okazało się, że to Leo Messi wygrał Złotą Piłkę, influencerka wyładowała swoją złość na Instagramie:

Leo Messi zdobył Złotą Piłkę. Czyli było do przewidzenia. Leo jest tak medialnym, uwielbianym piłkarzem, który sprzedaje 10 razy więcej koszulek niż Lewy na świecie… że nawet jakby nic nie robił, to by dostał tę Złotą Piłkę. Absurd ten werdykt. Robert pobił wszystkie możliwe rekordy. Nie dało się być lepszym. Dokonywał niemożliwego i wszyscy przecierali oczy – napisała gwiazda.

Maffashion o Robercie Lewandowskim Fot. Instagram/maffashion_official