Magda Gessler to nie tylko restauratorka i osobowość telewizyjna, to także niezła bizneswoman. W sobotę miało miejsce wielkie otwarcie nowego lokalu prowadzącej „Kuchenne rewolucje” z synem, Tadeuszem. Bistro Gessler znajduje się na Wilanowie, czyli tzw. warszawska enklawa.

Lokal Magdy Gessler na Wilanowie

WOW! Magda Gessler w DŻINSACH: Jakie chude nóżki!

Magda Gessler i Tadeusz Müller zrelacjonowali otwarcie cukierni na swoich profilach społecznościowych. Syn restauratorki zapewnia, że lokal jest bardzo przytulny i wszyscy się zmieszczą. Już teraz można zjeść wszystkie słodkości, które znajdują się na Mokotowskiej, a za tydzień rusza bistro. Z kolei Magda Gessler zapowiada:

Otwarcie już dziś!! Nowe miejsce na Wilanowie. Słodki cudowne wypieki według rodzinnych receptur i najlepsza jakość składników . Słony – bistro, tradycyjne potrawy wzbogacone o zielony twist. Familia – dwa pokolenia łączą siły. Szalony przepych Magdy Gessler i sexy buraki @tadeusz_muller – opisuje Magda Gessler.

SZOK! Magda Gessler zdradziła, która gwiazda WYNIOSŁA jedzenie z jej restauracji!

Nowi klienci co prawda pochwalili wystrój i koncept lokalu, ale uważają, że nie idzie on w parze z cenami. W komentarzach na profilu instagramowym Gessler internauci wyrazili swoje opinie:

  • 16 zł drożdżówka xd

  • Ceny szok

  • Ceny jak z kosmosu. Żenada. Za tę cenę można zjeść w Paryżu, a dużo taniej można najeść się w Sewilli. Nie opłaca się podróżować do Warszawy. Ceny w Polsce sprawiają, że nigdy nie wrócę tu mieszkać na stałe

  • Bułka za 16 zł haha😂 za tą cenę to mam 5 pysznych bułek.

  • 65 zl za zupę, chyba ktoś ugotował ją z diamentami

  • A ja się szczerze dziwię, że są tacy którzy się dziwią. Ceny podniosłabym jeszcze chociaż o 100% w górę. Snobistyczny klient i tak zapłaci. Przecież to lokal Magdy Gesler. Może trafi się włos z jej puszystej fryzury? No i dalej będzie mogła rzucać o ziemię jedzeniem (nie ważne czy z zawartością chemii). Naprawdę biedny zjadł by z ochotą i takie. Przecież nie wpadnie na przekąskę do lokalu pani Gesler. Ale naiwnych nie sieją rodzą się sami. Więc interes będzie się kręcił zapewne długo:)

  • Bardzo ładne kolory, super

  • Pięknie tam

Święto Magdy Gessler. Lara przyszła w butach, które kiedyś były synonimem KICZU