Magda Gessler (66 l.) jest niekwestionowaną królową jeżeli chodzi o polską kuchnię. Gessler prowadzi kilka restauracji, jednak najsłynniejszą jest „U Fukiera”, która mieści się w Warszawie na Starym Rynku. Magda wielokrotnie wspominała, że te miejsce odwiedzały największe gwiazdy z show-biznesu. Gessler przy okazji zdradziła, że jedna z wizyt wyglądała bardzo dziwnie. Nie uwierzycie, która gwiazda postanowiła coś ukraść z jej lokalu!

Magda Gessler pokazała OJCA! Ale oni są do siebie podobni

Słynna modelka wyniosła jedzenie z restauracji Magdy Gessler

Magda Gessler w swojej flagowej restauracji „U Fukiera”gościła wiele znanych osób. Stołowały się u niej m.in. Sharon Stone, Halle Berry czy Naomi Campbell, które miały okazję skosztować najsłynniejszych dań kuchni polskiej. Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” przyznała, że jej restauracja cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce. Odwiedzają ją goście z całego świata.

„U Fukiera” często można spotkać światowej sławy gwiazdy, aktorów czy polityków. Wszystkie te osoby są pełne uznania dla kuchni Magdy Gessler. Jej restauracja w tym roku będzie świętowała 30-lecie istnienia i z tej okazji restauratorka postanowiła wyjawić najbardziej szalone rzeczy, jakie się tam wydarzyły.

Przyjeżdżają tu królowie, królowe, książęta i artyści. Halle Berry pocałowała mnie w rękę za moją kaczkę, a Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu. Tu zdarzają się cuda. Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie – wspomina Magda

Jednym z gości w restauracji Gessler była supermodelka Naomi Campbell. Krążą legendy na jej temat, jednak Naomi przez lata wyrobiła sobie opinię osoby – owszem pracowitej, ale oprócz tego niesamowicie rozkapryszonej i wybuchowej. Okazało się, że w Polsce również nie pokazała się od dobrej strony.

Campbell przez lata pracy w modelingu musiała zarobić fortunę, ale to i tak nie powstrzymało jej przed kradzieżą jedzenia! w restauracji Gessler.

Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić – powiedziała restauratorka w rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle.

 

Magda Gessler zachęca do odwiedzin restauracji „U Fukiera”:

Spodziewaliście się takiej rzeczy, po jednej z najpopularniejszych supermodelek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Magda Gessler w DŻINSACH: Jakie chude nóżki!

OMG! Lara Gessler pokazała gołe POŚLADKI

Fani Magdy Gessler skołowani; czy ona tak schudła, czy to Photoshop?

Magda Gessler

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Magda Gessler

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA