Magda Gessler wydała długo wyczekiwaną autobiografię, w której opowiada o najbardziej tajemniczych kulisach swojego życia. Restauratorka miała wiele romansów i życie pełne przygód.

Magda Gessler – autobiografia

Magda Gessler opowiedziała o swoim romansie z aktorem: „Naprawdę potrafiłam go zaskoczyć”

Magda Gessler nie pominęła żadnego romansu. Opisała ze szczegółami nawet najbardziej burzliwą relację, która mogła skończyć się bardzo źle. „Super Express” ujawnił fragment rozdziału „Wirtuoz”:

Restauratorka wylądowała na bruku w Niemczech. Na dodatek musiała zapłacić za pobyt w hotelu, w którym zabawiała się z „Wirtuozem”:

Nie tylko za noclegi, ale i serwowane w pokoju śniadania, szampany i inne cuda, na które pozwalaliśmy sobie przez te prawie dwa miesiące czystego szaleństwa. (…) Byłam w kropce. Bez grosza przy duszy, za to z potężnym długiem. Obsługa hotelowa wyrzuciła mnie na bruk, ale zatrzymała mój paszport i walizki, dając mi dwa dni na uregulowanie rachunku – napisała Magda.

Magda Gessler pokazała zdjęcie, na którym jest w ciąży z córką Anną Wandą. Dziewczynka zmarła dwa tygodnie po porodzie

Skorzystała wówczas z adresu, który dostała na dworcu od jednego z Polaków. Okazało się, że adres prowadził do domu publicznego:

Wygląd tych pań dosadnie zdradzał charakter ich pracy. (…) W ciągu czterdziestu minut brałam udział w rozpisanym na kilka głosów wykładzie na temat wszelkich możliwych odmian seksu. Dowiedziałam się, co jest teraz modne, co ile kosztuje, od czego warto zaczynać, a czego unikać. Chyba mocno zbladłam, wyobrażając sobie, jak odpracuję hotelowy dług – wspomina.

Tadeusz Müller oświadczył się swojej partnerce. Rejs motorówką, wino, zachód słońca…

Na szczęście trafiła na dobrych właścicieli domu publicznego:

Na szczęście okazało się, że kierownictwo przybytku nie narzeka na brak personelu i nie musi uzupełniać pogłowia pracownic. Byłam w burdelu tylko tę jedną noc, ale przez ten czas dowiedziałam się o seksie tysiąc razy więcej niż w całym dotychczasowym życiu – tłumaczy.

scena z: Magda Gessler, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Magda Gessler w sukience

Magda Gessler/fot. AKPA