Edyta Górniak jakiś czas temu dołączyła do grupy koronasceptyków – osób, które nie wierzą w światowa pandemię spowodowaną koronawirusem. Są zdania, że wszystko co się teraz dzieje zostało wcześniej zaplanowane i wyreżyserowane przez globalistów, którzy w ten sposób, pod przykrywką demokracji chcą rządzić ludźmi i ograniczać ich wolność, a co ważniejsze zbogacać się kosztem naszego zdrowia.

Magda Gessler o Edycie Górniak

Chory na covid ATAKUJE Górniak. „Dziękuję za docenienie roli statystów”

Edyta Górniak podczas ostatniej transmisji na żywo powiedziała, że statystyki zachorowań na koranawirusa są fałszywe, a w szpitalach leżą „statyści”. Uważa, że Bill Gates przeprowadza selekcję ludzkości. Zaleca swoim obserwatorom wzmacniać organizm witaminami i oregano.

Uduchowiona Edyta Górniak prosi WYŻSZE SIŁY o wsparcie

Magda Gessler, jak dobrze wiemy, ma ostry język i nie boi się głośno wypowiadać na ważne tematy. Tym razem uderzyła w Edytę Górniak – opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie wokalistki:

Fałszujesz koleżanko! – napisała pod zdjęciem. 

Restauratorka w formie komentarza pod zdjęciem napisała, że proponuje Edycie spacer po szpitalach, oczywiście bez maseczki:

Szanować ludzkie życie i personel medyczny!!! Pani Edyta!!! Zalecam spacer po szpitalach… Przez cały dzień bez maseczki na oddziałach COVID– napisała Gessler.

NAGA od pasa w górę Edyta Górniak mędrkuje na temat koronawirusa

Górniak szybko się odpłaciła. Napisała komentarz na swoim instastory, jak i pod zdjęciem Gessler:

  • Oops. Słowa wagi ciężkiej. Warto Magdaleno oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej. Serdeczne ukłony – napisała Edyta na swoim instastory.
  • Poćwiczę zatem. Uwielbiam Twoje kotlety 🙂 są mega – odpowiedziała na profilu Magdy  Gessler.