Internauci od dłuższego czasu podejrzewają, że Jakub i Paulina Rzeźniczakowie spodziewają się dziecka, a pod publikowanymi przez nich zdjęciami w komentarzach co rusz pojawiają się gratulacje.. Sami zainteresowani w żaden sposób nie potwierdzają ani nie zaprzeczają tym doniesieniom, choć Paulina na każdym zdjęciu zasłania brzuch ubraniami lub torebkami.

Wieści o ciąży dotarły również do dwóch byłych Rzeźniczaka – Magdy Stępień i Eweliny Taraszkiewicz. Obydwie ex-partnerki piłkarza, z którymi ma na pieńku zdecydowały się wyręczyć Rzeźniczaków w ogłaszaniu radosnej nowiny i potwierdziły ciążę Pauliny.

Jako pierwsza wygadała się Stępień, która na Instagramie zaapelowała do internautów, by przestali wysyłać jej wiadomość o ciąży żony Kuby i podkreśliła, że wie o tym od dłuższego czasu:

Proszę Was nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego ex jest w ciąży. Ja to wiem od dawna.

Internauci oburzyli się takim posunięciem Magdy i w sieci pojawiły się głosy krytyki. Wśród nich mogliśmy przeczytać komentarze, które zarzucały Magdzie kolejne próby wybicia się na swoim ex-partnerze, naruszanie prywatności pary, psucie im niespodzianki lub brak empatii dla Pauliny, która wcześniej poroniła jedną ciążę.

Magda Stępień WYGADAŁA SIĘ o ciąży Pauliny Rzeźniczak?!

Magdalena Stępień zdradza, dlaczego ujawniła ciążę Pauliny Rzeźniczak

Teraz w rozmowie z reporterem Kozaczka, Magda zdradziła, dlaczego zdecydowała się na taki krok:

Pewne sprawy i momenty w twoim życiu mają granice. Jeśli ktoś je przekracza, to musisz czasem je złamać i powiedzieć coś, czego być może normalnie byś nie powiedział. Jeśli ktoś nie wiem, „pluje na ciebie” to ty nie możesz mówić, że deszcz pada i siedzieć cicho. Ja długo siedziałam cicho i będę siedziała cicho, bo ja się na ich temat nie wypowiadam nigdy publicznie, do mediów nic nie mówię i podtrzymuję to. A tutaj po prostu została przekroczona granica przez pewne osoby i ja nie wytrzymałam i napisałam, co myślę i tyle.

Zapewniła też, że od dawna nie ma kontaktu z Kubą:

My już nie mamy kontaktu od dawien dawna, więc nie wypowiadam się na ich temat do mediów i nie mam z nim kontaktu.

Na koniec zapytaliśmy Magdę, czy możemy spodziewać się wątku o ex-partnerze w jej książce. Odpowiedziała enigmatycznie:

Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie.

Zobaczcie nasz wywiad z Magdą poniżej.

Jakub Rzeźniczak wdał się w dyskusję z internautami. Poszło o ciążę Pauliny!

pasekkozak