Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak byli parą w 2020 roku. Choć z początku chętnie dzielili się wspólnymi romantycznymi zdjęciami i szczegółami swojego związku, a na świat miał przyjść ich syn Oliwier, ostatecznie okazało się, że para rozstała się w burzliwej atmosferze zaledwie kilka dni przed narodzinami dziecka. Niestety, samotne macierzyństwo nie było jedynym ciosem, który spadł na Magdę – jakiś czas później u Oliwiera wykryto rzadki nowotwór wątroby i mimo zaciekłej walki nie udało się go uratować. Chłopiec zmarł w lipcu 2022 roku. By go uratować, Magda zorganizowała dwie zbiórki pieniężne, dzięki którym Oliwier miał otrzymać profesjonalne leczenie w klinice w Izraelu.

Magda i Kuba od rozstania prowadzą ze sobą zaciekłą wojnę. Gdy ich synek jeszcze żył, przepychali się o metody leczenia, a po jego śmierci obwiniali się nawzajem i przerzucali oskarżeniami. Rzeźniczak w wywiadach podkreślał, że jego zdaniem wyjazd do Izraela był niepotrzebny i nie chciał, by Magda przerywała leczenie synka w Polsce. Jednocześnie przyznawał, że jeszcze przed narodzinami syna był nieszczęśliwy w związku z Magdą i szukał „drogi ucieczki”. Z kolei Stępień po wielu dramatycznych wywiadach, komentarzach i wpisach zadeklarowała, że nie będzie więcej poruszać tematu swojego byłego partnera, a w związku z licznymi oskarżeniami o nierozliczone zbiórki zaprzestała również publikowania wpisów i zdjęć poświęconych Oliwierowi.

Dziś Jakub Rzeźniczak układa sobie życie z Pauliną Nowicką, dla której zostawił Magdę. Kobieta została jego żoną, a we wrześniu para ogłosiła, że spodziewają się córeczki i od tamtej pory co rusz raczą fanów kolejnymi ciążowymi sesjami.

Jakub Rzeźniczak nie chce, by jego córki się poznały: „Nie czuję żadnej więzi”

Paulina Rzeźniczak mówi o Magdzie Stępień w „Dzień dobry TVN”

Teraz Paulina i Jakub pojawili się w „Dzień dobry TVN”, jednak rozmowa w śniadaniówce wywołała ogromne kontrowersje. W trakcie wywiadu piłkarz po raz kolejny podkreślił, że nie ma i nie zamierza mieć kontaktu ze swoją córką Inez oraz nie życzy sobie, by jego druga córka w przyszłości zapoznała się z przyrodnią siostrą. Z kolei Paulina Rzeźniczak została zapytana o Magdę Stępień i o początki relacji – prowadzący zapytał ją, czy nie widziała problemu w tym, że wiąże się z mężczyzną, który spodziewa się dziecka z inną kobietą. Celebrytka odpowiedziała:

Chciałam jak najlepiej dla Kuby i Magdy dziecka. Reszta się nie liczyła. Znałam całą prawdę i wiedziałam, na co się piszę. Jeżeli się tego podjęłam, najważniejsze dla mnie było, żeby on był dobrym ojcem i miał dobre relacje z byłą partnerką. Sama jestem z rozbitej rodziny, więc to rozumiem – wyznała.

Z kolei Kuba podkreślił, że od momentu poznania Pauliny od razu wyznał jej wszystko, co powinna o nim wiedzieć i od początku relacji chciał być z nią w stu procentach szczery:

Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłem Paulinę – zaczął. Praktycznie pierwszego wieczoru opowiedziałem jej całe swoje życie, wszystkie swoje błędy. Jak się spotkaliśmy, to był taki strzał. Wszystkie karty wyłożyłem. Chciałem być szczery od początku ze swoją przyszłą żoną, bo już wtedy wiedziałem, że nią zostanie.

Rzeźniczak bezlitośnie uderza w Magdę Stępień! „Leczenie w Izraelu było GORSZE niż mógł mieć w Polsce”

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie zabierają głos po kontrowersyjnym wywiadzie w DDTVN. Czują się oszukani

Wywiad odbił się szerokim echem w mediach i spotkał z dużą falą krytyki. Niemal natychmiast Rzeźniczakowie zabrali głos i pod jednym z nowych postów napisali, że zostali oszukani i nie poinformowano ich o pytaniach, jakie padną w telewizji:

Wywiad miał być o nas tak było ustalone nie miały być poruszane tematy z mojej przeszłości tym bardziej takie na które już się wypowiedziałem wcześniej i dla mnie to był koniec. Gdybyśmy wiedzieli że tak będzie wyglądać rozmowa byśmy się na nią nie zdecydowali. DD TVN to telewizja śniadaniowa i takich tematów się nie porusza. Jest nam bardzo przykro miało być o nas, a zostaliśmy zaatakowani… – napisał, a Paulina dodała: Jest nam bardzo przykro, miało to wyglądać inaczej, wywiad o nas a nie poruszanie tak ciężkich tematów. W życiu byśmy się na to nie zdecydowali.

W komentarzach internauci jak zawsze podzielili się na dwa obozy – część osób stanęła po stronie Rzeźniczaków i zarzuciła odpowiedzialnemu za przeprowadzenie wywiadu Mateuszowi Hładkiemu nieprofesjonalizm oraz żerowanie na głośnych aferach i brak empatii dla kobiety w ciąży. Inni po raz kolejny wypominali Rzeźniczakowi jego brak empatii oraz zostawienie Magdy w ciąży. Jeszcze inni zasugerowali, że prowadzący mógł nie mieć innych ciekawych tematów do omówienia z Pauliną i Jakubem, dlatego wybrał ten dotyczący jego życia prywatnego i poprzednich relacji.

A wy co sądzicie o tym wywiadzie?

IG: jakubrzezniczak25

Fanka pyta o żonę: „Co ma takiego, czego inne nie miały?”. Jakub Rzeźniczak odpowiada wprost

pasekkozak