Maja Bohosiewicz szerszej publiczności dała się poznać jako aktorka w takich produkcjach, jak „Wojna żeńsko-męska”, „Pokaż, kotku, co masz w środku”, „Barwy Szczęścia”, czy „Za marzenia”. Sprawdziła się także jako prowadząca pierwszej i drugiej edycji programu randkowego Netflixa „Love Never Lies Polska”.

Maja Bohosiewicz urządziła dzieciom pomieszczenie do korepetycji! „Właściwe pokoje są zbędne”

Maja Bohosiewicz dorobiła się fortuny!?

Choć Maja Bohosiewicz może pochwalić się wieloletnią, dobrą passą w karierze aktorkiej, to w jej prywatnym życiu także nie brakuje szczęścia. Na co dzień aktorka wychowuje dwójkę dzieci z mężem Tomaszem Kwaśniewskim. Para wzięła ślub w 2018 roku.

Maja Bohosiewicz o ubraniu, które nie spodobało się jej mężowi: „Powiedział, że wyglądam jak prostytutka z cyrku”

Choć aktorka ma na koncie wiele sukcesów, od kilku lat prowadzi również własną markę odzieżową „Le Collet”. Jak się okazuje, spełnia się idealnie w roli businesswoman. Na swoim Instagramie nie kryje swojej pasji do biznesu. Maja Bohosiewicz prowadzi nie tylko biznes online, ale otworzyła także dwa sklepy stacjonarne. Jeden w Gdańsku, drugi w Warszawie.

Maja Bohosiewicz w mocnym wpisie broni tabletki „dzień po”! W komentarzach burza

Niegdyś przyznała również, że finansowo również wiedzie jej się świetnie. Stwierdziła, że jej stabilizacja materialna jest na tak wysokim poziomie, że mogłaby już nigdy nie pracować.

Za pracoholizmem stoi zawsze ambicja i pracowitość, a obie te cechy uważam za cnoty. Finansowo nie musiałabym już nigdy pracować. Jestem natomiast osobą, którą do życia napędzają kolejne projekty – przekazała ponad rok temu w jednym z postów na Instagramie.

Maja Bohosiewicz, fot. Gałązka/AKPA

Maja Bohosiewicz pokazała brzuch na ściance.

Maja Bohosiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA.

Maja Bohosiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA

Maja Bohosiewicz, fot. Gałązka/AKPA

pasekkozak