Sonia i Maja Bohosiewicz to najbardziej znane siostry show-biznesu. Dzieli ich 15 lat różnicy, a mimo to zawsze miały ze sobą dobre relacje. Jednak dopiero, kiedy Maja w wieku 16 lat wprowadziła się do Sonii, zaczęły się traktować jak przyjaciółki.

Maja Bohosiewicz o relacji z siostrą

Sonia Bohosiewicz pokazała swój TŁUSZCZYK na brzuchu. Fani: „Jesteś mega wyluzowana babeczka”

Sonia i Maja Bohosiewicz wzięły udział w sesji i udzieliły wywiadu dla magazynu „Gala”. Siostry wcześniej raczej nie brały się za wspólne projekty. Maja po latach zdradza, co za tym stało:

Choć wiele razy odmawiałyśmy wspólnych wywiadów i wspólnych projektów nadszedł czas kiedy poczułam, że możemy ponownie to zrobić. Wiele lat byłam „siostrą Soni” i bardzo chciałam być odrębną osobą, a wspólne zdjęcia czy seriale nie pomagały. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że jestem sama sobą, wystarczająca, ze swoim własnym charakterem, historią i drogą dlatego po kilku latach mamy piękną wspólną sesję, miły wywiad który przeprowadziła Alicja Szewczyk, zdjęcia które zrobił M.Klaban i cały wspólny dzień był miłym spotkaniem. Kocham moja siostrę i jest moją siłą. Kocham mojego męża który jest moją siłą. Kocham moje dzieci które są moją sjłą, ale największą siłę mam wewnątrz siebie. I cieszę się że to w końcu wiem i czuje – napisała Maja.
Maja Bohosiewicz pokazała brzuch na ściance.

Maja Bohosiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA.

scena z: Sonia Bohosiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA