Maja Bohosiewicz od 2018 roku jest szczęśliwą żoną Tomasza Kwaśniewskiego. Para doczekała się dwójki dzieci, a Maja ilekroć jest pytana na Instagramie o swojego męża, zawsze wypowiada się o nim w samych superlatywach.

Maja Bohosiewicz z mężem przebrali się za Die Antwoord na Halloween. Fani grzmią!

Maja Bohosiewicz o udanym małżeństwie

Maja Bohosiewicz, mimo że ułożyła sobie życie u boku bogatego faceta, rozwijała także swoją markę odzieżową „Le Collet„, aktywnie prowadzi swój Instagram, a już wkrótce zobaczymy ją na ekranie w roli prowadzącej nowy program Netflixa „Love Never Lies Polska”.

Maja Bohosiewicz o swoim mężu: „Takiego męża się tworzy w trudnym i bolesnym procesie”

Małżeństwo Mai Bohosiewicz dziś jest dla wielu kobiet inspiracją i wzorem do naśladowania. Dziś postanowiła się podzielić z fanami, co jest klucze do udanego związku i okazuje się, że właśnie to, że zarabia na siebie:

Pamiętam rozmowę z mamą, kiedy jeszcze byłam dzierlatką. Powiedziała, że jak się idzie z chłopakiem do restauracji i to on zaprasza, to powinno się mieć przy sobie tyle gotówki, aby móc za siebie zapłacić, wstać od stołu i wyjść. To była lekcja dla nastolatki o niezależności. I ja tę lekcję mocno przyswoiłam. Niezależnie od tego na jakim jestem etapie w życiu, mam poczucie, że na wszystko sama zapracowałam. Że gdyby coś się wydarzyło, mogę ‚wstać od stołu’ w poczuciu niezależności. I to chyba też stwarza warunki do równej relacji partnerskiej – wyznała.

Maja Bohosiewicz poprowadzi reality-show na Netflixie!

Teściowa, czyli mama Tomasza Kwaśniewskiego powiedziała bardzo podobną cenną radę:

 Drugą lekcję dała mi moja teściowa, kiedy powiedziała mi, że nieważne jak dobrze jest w związku, jak wiele zarabia mąż/partner, nieważne jak dobrze dogadujemy się, jak rozdzielamy płacenie rachunków, kredytów czy wakacji – kobieta ZAWSZE ma mieć swoje pieniądze, na swoim koncie – napisała. 

Zgadzacie się z Mają?

Maja Bohosiewicz z mężem IG: majabohosiewicz

IG: majabohosiewicz