Maja Bohosiewicz jest młodszą siostrą Sonii Bohosiewicz – zrezygnowała z aktorstwa i zajęła się social-mediami i prowadzeniem własnej marki odzieżowej: „LeCollet”. Może też pochwalić się jako szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.

Mąż Mai Bohosiewicz kupił jej w prezencie działkę na wsi!

Maja Bohosiewicz zdradza początku znajomości z mężem

Maja Bohosiewicz poślubiła Tomasza Kwaśniewskiego w Sylwestra 2018 roku. Wówczas było głośno o ich hucznym weselu w klimacie „Wielkiego Gatsby’ego”. Po ich relacjach na Instagramie można zauważyć, że małżeństwo do dziś bardzo się kocha, a Maja wypowiada się o Tomku w samych superlatywach.

Influencerka zorganizowała serię pytań na swoim Instagramie, czyli Q&A. Jak wiadomo, fani bardzo są ciekawi jej życia prywatnego, dlatego też nie zabrakło pytań o męża:

Ile czekałaś na to, by marzenie o Tomku się spełniło? Po jak długim czasie pojawił się w życiu? – zapytała jedna z obserwatorek.

Kim są rodzice Tomasza Kwaśniewskiego? To do nich należy firma z majonezami

Maja w swoim stylu odpowiedziała nieco drwiąco:

10 lat czekałam na tę mordeczkę kochaną. Pamiętajcie, trzeba całować dużo żab, żeby znaleźć księcia – odpowiedziała gwiazda.

Z kolei inny obserwator zapytał Bohosiewicz, „ile miała lat, kiedy poznała Tomka i czy wierzy w przeznaczenie?”.

Oczywiście, że wierzę w przeznaczenie. Miałam lat 23 albo mniej i mijaliśmy się wiele razy. A Tomek wypatrzył mnie w serialu i szukał, szukał, szukał. A jak spotkał, to zagiął parola i parę lat łaził, aż wyłaził. A potem to już wiecie… randka, randka, dziecko, dziecko, ślub, firma, dom, volvo w kombi i zupa na gazie – napisała Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz ma FATALNE wyniki badań. Co na to jej mąż? Kazał jej JEŚĆ

Gdyby ktoś nie wiedział, stwierdzenie „zagiąć parola” to związek frazeologiczny, który oznacza, że ktoś ma jakiś zamiar względem kogoś i za wszelką cenę będzie do tego dążył.

Sonda

poll-violet

Prawdziwa miłość show-biznesu TO?

1

Bogusław Linda i Lidia Popiel

2

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski

3

Edyta Pazura i Cezary Pazura

4

Tomasz Kwaśniewski i Maja Bohosiewicz

5

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

6

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

7

Bartłomiej Kasprzykowski i Tamara Arciuch