28-letnia Maja Bohosiewicz jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Znana jest nie tylko z aktorskich dokonań, ale także z bycia bardzo aktywną instamamą. Po dwóch latach narzeczeństwa z Tomaszem Kwaśniewskim, siostra Soni Bohosiewicz wreszcie zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu.

Maja Bohosiewicz radzi, w kim najlepiej się zakochać

Na Instagramie pochwaliła się piękną suknią ślubną:

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. Wprawie żaden nie doszedł do skutku, bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. […] Ma być skromnie, z tuilowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach.
– wyliczała.

Wybór sukni podsumowała:

Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Rozenek vs Bohosiewicz: która lepiej KOSI trawę?

Zobaczcie Maję w sukni ślubnej. Piękna?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC „ say yes to the dress” oraz „cygańskie wesele” dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą? Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙈 no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w @laurellefashion. @agata_nivette wracam za kilka dni, wszystko zmienić. 🤪 dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną ( suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Niebójta się #wedding #perfectday #weddingdress #whitedress #sayyestothedress #gypsywedding

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)