Maja Hyży ułożyła sobie życie i jest szczęśliwa w obecnym związku z Konradem, z którym doczekała córeczki Tosi. Prócz tego gwiazda ma dwóch synów – Aleksandra i Wiktora z poprzedniego związku z Grzegorzem Hyżym. Teraz Maja będąca w czwartej już ciąży czeka na przyjście na świat kolejnego dziecka – z tego co już wiemy celebrytka spodziewa się córeczki, która dostanie na imię Zosia.

Maja Hyży zorganizowała baby shower w Łazienkach Królewskich! (ZDJĘCIA)

Maja Hyży zdradziła kiedy termin porodu i potwierdziła imię swojej córeczki

Teraz w nowym poście na Instagramie Maja Hyży postanowiła wreszcie zdradzić najważniejszą informację – termin swojego porodu! Gwiazda prawie do samego końca nie zrezygnowała z chodzenia na eventy i ścianki oraz publicznych występów, choć z każdym kolejnym medialnym pojawieniem się jej ciążowy brzuszek robił się coraz większy i większy i zdawać by się mogło, że poród nastąpi z dnia na dzień. Maja wyznała jednak, że robi sobie przerwę od występów, gdyż do porodu zostały jej jeszcze dwa tygodnie i jak przyznała…nie ma jeszcze skompletowanej wyprawki!

Kochani czas w końcu na odpoczynek!
Zostały mi dwa tygodnie na przygotowanie wyprawki, poprasowanie i zamówienie niezbędnych rzeczy na przyjęcie ZOSI. (…) Czy jest tu ktoś, kto też tak późno zabrał się za przygotowania do porodu ?? Bo mam wrażenie, że tylko Ja jestem taka szalona.

Celebrytka oficjalnie potwierdziła też, że jej córeczka będzie nosić imię Zosia i pogratulowała fanom, którzy wpadli na właściwy trop. Wszystko za sprawą ogromnych kolczyków, które Maja założyła na festiwal w Opolu.

IG: majahyzy

IG: majahyzy

Maja Hyży opowiedziała o kulisach komunii synów. Cieszy się z obecności Grzegorza, za to wbiła szpilę Agnieszce Hyży!

scena z: Maja Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Maja Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Maja Hyży, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Maja Hyży, SK:, , Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży, Kamila Kamińska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Maja Hyży spodziewa się 4 dziecka, ale jej dom już teraz powiększył się o nowego członka rodziny!

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Maja Hyży, fot. Piętka Mieszko/AKPA