Właśnie obywa się 76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Impreza potrwa aż do 7 września. Do Włoch przybyły największe gwiazdy kina. Polskę reprezentuje Małgorzata Kożuchowska (48 l.), Agnieszka Dygant (46 l.) i Daria Widawska (42 l.). Aktorki poleciały do Wenecji w ramach promocji kampanii MasterCardBezcenne niespodzianki„.

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji. Fani jednogłośnie: proszę wrócić do starej fryzury

Małgorzata Kożuchowska jak księżniczka na festiwalu w Wenecji

28 sierpnia rozpoczął się 76. Festiwal Filmowy w Wenecji. O nagrodę „Złotego Lwa” walczy 21 filmów, w tym film polskiego reżysera Romana Polańskiego -„Oficer i szpieg” .

Małgorzata Kożuchowska przeszła się po czerwonym dywanie, po którym chodzą międzynarodowe gwiazdy jak Brad Pitt, Liv TylerScarlett Johansson czy modelka Bar Refaeli. Polska aktorka  jest bardzo aktywna w sieci i chętnie dzieli się zdjęciami i nagraniami, na których pokazuje urokliwe uliczki Wenecji.

Kożuchowska miała na sobie zachwycającą suknię balową, w której przypominała księżniczkę z bajki. Jak zwykle stylizacja była elegancka i szykowna. Długa do ziemi, czarna suknia z tiulowymi warstwami leżała na Małgosi idealnie. Aktorka po ciąży może pochwalić się zdrową i smukłą sylwetką

Pani Małgosiu piękna suknia, wygląda Pani jak milion dolarów. Tak wygląda Kobieta z klasą! Pani Małgosiu, klasa sama w sobie. Kłaniam się nisko! Suknia jest prześliczna! Myślę, że także czarodziejska, ktokolwiek założy już czuje się pięknie. Choć Pani jak zwykle nieziemsko! – czytamy w komentarzach.

Jak zawsze, tam i w tym przypadku znalazły się osoby, które wykorzystały ten wyjątkowy dzień aktorki do pisania zgryźliwych komentarzy.

Te zdjęcia pokazują że żaden zagraniczny fotograf nie jest zainteresowany zrobieniem Pani zdjęć – napisał złośliwy Internauta.

Polska aktorka postanowiła odpowiedzieć na uszczypliwą zaczepkę, w typowy dla siebie sposób. Małgorzata przy tym utwierdziła fanów, że ma do siebie duży dystans.

Jesteś zdziwiony? Bo ja nie – opisała.

Jej odpowiedź bardzo spodobała się innym użytkownikom. „Szacunek za dystans. Pani Małgorzato”, „Bardzo dobra odpowiedź Pani Małgosiu, brawo za dystans i za to, że Pani nie „gwiazdorzy”.  „Małgorzata Kożuchowska brawo!” – pisali zachwyceni fani aktorki.

https://www.instagram.com/p/B1zZxuTIiyY/

 

https://www.instagram.com/p/B1y-48QI4on/

Podoba się Wam księżniczkowa suknia aktorki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA POZUJE W DŁUGICH WŁOSACH. FANI;DUŻO MŁODZIEJ

Małgorzata Kożuchowska dobitnie odpowiedziała na plotki o DRUGIEJ CIĄŻY

KOŻUCHOWSKA TEŻ PRZERABIA SWOJE ZDJĘCIA? FANI NIE MOGĄ JEJ POZNAĆ NA ZDJĘCIACH!

Sonda

poll-violet

Podoba CI się Małgorzata Kożuchowska jako brunetka?