Małgorzata Rozenek może pochwalić się przepięknym domem. Na jej profilu instagramowym widzimy mnóstwo zdjęć zrobionych w luksusowych wnętrzach. Pod koniec ubiegłego roku zdradziła, że już się nie mieszczą w obecnym domu i zaczęli rozglądać się za czymś większym: „Ten, w którym mieszkają, jest pięknym, ale po narodzinach Henia brakuje w nim miejsca, a mały wkrótce będzie potrzebował swojego pokoiku”.

Małgorzata Rozenek o nowym domu

U Majdanów znowu nastąpią zmiany. Małgorzata Rozenek wyznała, co nowego planują z Radkiem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w końcu znaleźli swoje wymarzone gniazdko. Wybrali ogromną willę z basenem z myślą o dzieciach:

Nie ukrywam, że to chyba mój najważniejszy projekt w życiu. W ogródku będzie basen, moi synowie uwielbiają wodę. To był warunek moich dzieci. Powiedziały, że jak budować dom, to tylko z basenem. Latem będzie się przy nim miło spędzało czas – tłumaczy gwiazda w „Fakcie”.

Naga Małgorzata Rozenek tuli się do Radka. Fani: „Fajne zdjęcie, ale włosy faktycznie wyglądają na zniszczone”

Z kolei dla Małgosi była najważniejsza garderoba, która zazwyczaj była za mała w domach, które oglądali:

Dla mnie ważnym miejscem będzie garderoba. Szukaliśmy przez kilka lat miejsca dla siebie i wszystkie domy, które oglądaliśmy, nie miały odpowiednio dużej garderoby. One z reguły są wielkości szaf. Wzięliśmy wiec sprawy w swoje ręce i teraz w końcu będę miała własną dużą przestrzeń na ubrania. Mój mąż też, bo on potrzebuje niemal takiej dużej garderoby jak ja – zdradziła.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan. Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA