Małgorzata Rozenek-Majdan intensywnie przygotowuje się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Celebrytka, która słynie z tego, że z wielką precyzją ozdabia dom na święta, już może pochwalić się choinką.

Małgorzata Rozenek-Majdan kupuje dom?

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swoje ŚNIADANIE. Fani są zachwyceni

Tegoroczne Boże Narodzenie bez wątpienia będzie wyjątkowe dla Majdanów. Małgosia opowiedziała o swoich świętach w rozmowie z „Fleszem”:

Święta są dla mnie zawsze wyjątkową chwilą w roku. Uwielbiam atmosferę, która panuje wówczas w domu. Te święta będą bardzo wzruszające, bo po raz pierwszy spędzimy je z Heniem – powiedziała Rozenek.

Małgorzata Rozenek na okładce Vogue’a: „Pierwsza okładka. Coś czuję, że ostatnia”

Celebrytka może pochwalić się przepięknym domem. Na jej profilu instagramowym widzimy mnóstwo zdjęć zrobionych w jej luksusowych wnętrzach. Okazuje się, że Majdanowie już się nie mieszczą w obecnym domu:

Rozglądają się za nowym, większym domem. Ten, w którym mieszkają, jest pięknym, ale po narodzinach Henia brakuje w nim miejsca, a mały wkrótce będzie potrzebował swojego pokoiku – wyznała Gosia.

Dodaje, że z Radkiem rozglądają się za działką albo za willą z dużym ogrodem, żeby jej synowie mieli przestrzeń do zabawy.

W domu Małgorzaty Rozenek jest już CHOINKA. Celebrytka z Heniem pozują w świątecznych strojach

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Święta Majdanów 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Fot. Instagram

Rozenek z mężem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Fot. Instagram

Wnętrza Małgorzaty Rozenek

Dom Majdanów. Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek z Heniem

Dom Majdanów. Fot. Instagram