Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej zapracowanych celebrytek w Polsce. Gosia angażuje się w przeróżne projekty i ma napięty harmonogram dnia. Perfekcyjna w wolny dzień zrezygnowała z makijażu i pokazała, jak wygląda w naturalnym wydaniu. Przy okazji postanowiła odwiedzić gabinet kosmetyczny. Jak dba o urodę?

Małgorzata Rozenek zdradziła, czym zajmuje się jej najstarszy syn. Wybrał trudny zawód

Małgorzat Rozenek bez makijażu i w dresie

Małgorzata Rozenek jest bardzo zadbaną kobietą. Celebrytka lubi rozmawiać o makijażu i pielęgnacji i regularnie na Instagramie zdradza, jak wygląda jej rutyna w dbaniu o siebie. Małgosia rzadko kiedy pokazuje się bez idealnego makijażu – tym razem zrobiła wyjątek.

Małgorzata Rozenek spaceruje z rodziną po Warszawie: „Gośka, Twój strój to lekka PRZESADA”

Perfekcyjna postanowiła wykorzystać wolny dzień na rozpieszczanie siebie. Rozenek zdradziła, że jest bez makijażu i w wygodnym dresie, bo wybiera się do kosmetyczki. Małgorzata nie ukrywała, że sytuacja z pandemią koronawirusa zaczęła ją męczyć.

Ja mama dzisiaj wolny dzień, więc dresy bez make-up’u, bez niczego. Jadę właśnie sobie zrobić jakiś zabieg na ciało, bo tak sobie pomyślałam, że my mamy tak mało przyjemności teraz. Ani kin, ani teatrów, no nic – przeżywała Małgonia.

Małgorzata Rozenek bez makijażu.

Małgorzata Rozenek bez makijażu. Fot.Instagram:m_rozenek.

Małgorzata Rozenek narzekała, że jest trochę spuchnięta po zabiegu derma-pen, który złuszcza martwy naskórek – ale postanowiła dać skórze pooddychać i nie nakładała na nią tego dnia makijażu.

Słuchajcie, ja zawsze o tej porze roku, przed Bożym Narodzeniem chodziliśmy na balet „Dziadek do Orzechów”, w przepięknej scenografii, w przepięknej inscenizacji do Wielkiej Opery Narodowej. Nawet tego nie było w tym roku. Więc ta pandemia covidowa naprawdę wszystko pozatrzymywała. Jeżeli można sobie w czymkolwiek pomóc, do ja wychodzę z założenia, że warto – dodała Perfekcyjna.

Celebrytka zaczęła namawiać swoje fanki, by w wolne dni zrezygnowały z noszenia makijażu.

Ładnie wygląda w naturalnym wydaniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek ma powód do dumy! Zwyciężczyni „Projektu Lady” rapuje kolędy

Małgorzata Rozenek pokazała, co Henio miał pod choinką. „Mikołaj był bardzo łaskawy”

Internautka pod najnowszym zdjęciem Małgorzaty Rozenek: Piersi większe od GŁOWY

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowym garniturze.

Małgorzata Rozenek-Majdan miała na sobie stylowy garnitur, fot. AKPA.

Różowa Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. AKPA.

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem w czarnych stylizacjach.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. AKPA.