Malik Montana (31 l.) to niemiecko-polski raper, o którym zrobiło się głośno w show-biznesie m.in. dzięki znajomości z Edytą Górniak. Artysta słynie również ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem napisał, z jakiego powodu doskwiera mu kwarantanna.

MASAKRA! Malik Montana o kobietach: „Dwie minuty i za drzwi”

Malik Montana ma dość kwarantanny z powodu zamkniętych agencji towarzyskich

Malik Montana zaskoczył na Instagramie szczerym wyznaniem:

Czy wy tez prosicie kobiety żeby wam pokazywały cycki w wiadomościach i na face time czy to tylko ja chodzę jakiś zbytnio napalony przez ta kwarantannę? Otwórzcie agencje towarzyskie! Starczy już tego! Mam tego dosyć!

OMG! Nie kupisz w sklepach płyt Malika Montany. Pierwszy raper, który podjął taką decyzję

To nie pierwsza taka kontrowersyjna wypowiedź rapera. W wywiadzie dla „CKM” zapytany przez dziennikarza, czy należy do faceta, który szuka kobiet na jedną noc czy na dłużej, odpowiedział:

Mordo, jakie „night”? Dwie minuty i za drzwi. Włączam Netflixa i jem ciastka, ale to już samotnie. Ja robię swoje, a od pokazywania i udowadniania są młodzi chłopcy albo trenerzy personalni.

Kim jest Malik Montana?

Naprawdę nazywa się Ghawsi Mosa. Malik Montana urodził się w Hamburgu. Jego tata pochodzi z Afganistanu, mama ma polsko-greckie korzenie. Raper wychował się w Niemczech. Po skończeniu podstawówki, mając 15 lat, przeniósł się z bratem do Polski. W 2008 roku zaczął funkcjonować pod pseudonimem Malik Montata. Tworzył anglojęzyczny hip-hop z niemieckim raperem Sentino.  Z czasem Malik zaczął rapować po polsku. Prywatnie jest praktykującym muzułmaninem. Ma żonę i syna Ilyasa.