Malik Montana ostatnio został nagrodzony przez Związek Producentów Audio Wideo i otrzymał platynową płytę za single „Jagodzianki”, „One Night Stand” i „Robię Yeah”. Docenieni też zostali: Kizo, Chillwagon, Tymek, Schafter i  Kartky.

Malik Montanta obecnie jest w trakcie promocji swojej nowej płyty – tytułu jeszcze nie zdradził. Ogromna liczba fanów już nie może się doczekać płyty. Natomiast okazuje się, że nie będzie tak łatwo ze zdobyciem płyty.

MASAKRA! Malik Montana o kobietach: „Dwie minuty i za drzwi”

Gdzie kupić płytę Malika Montany?

Raper na swoim Instagramie zakomunikował, że nie kupisz jego płyty w sklepach takich jak, Empik, czy Media Markt. Jedynym rozwiązaniem będzie zakup na jego oficjalnej stronie internetowej.

Ważne info!!!Jak moi fani wiedzą, od początku byłem niezależny i działam sobie pod własnym szyldem tak samo teraz, czuje się sam swoim szefem i większość przychodów trafia w moją kieszeń utwory należą do mnie i nikt mi nie mówi, co i jak mam robić, a to dla mnie z perspektywy 30to letniego mężczyzny luksus – pisze Malik.

Tłumaczy, że usiadł z kalkulatorem i wszystko sobie przeliczył. Okazało się, że ogromne korporacje zgarniają ogromne pieniądze za to, żeby jego płyta mogła być na półkach w sklepie.

Myślę sobie „chcieli wyyyydymać Freda to fred wyyyyyydyma ich” słuchajcie moja najbliższa płyta będzie dostępna w wersji fizycznej tylko u mnie, czyli na stronie malikmontana.com, nie kupisz jej w Empiku czy innych marketach, pokazuje im środkowy palec i zarabiam ze swojej płyty tyle ile uważam że mi się należy. Dzieki swoim fanom za wsparcie – oświadczył Montana.

View this post on Instagram

Ważne info!!!Jak moi fani wiedza od początku byłem niezależny i działam sobie pod własnym szyldem tak samo teraz,czuje się sam swoim szefem i większość przychodów trafia w moją kieszeń utwory należą do mnie i nikt mi nie mowi co i jak mam robić a to dla mnie z perspektywy 30to letniego mężczyzny luksus.Usiadłem sobie z kalkulatorem w ręku policzyłem ile ogromne korporacje zgarniają za to żeby moja płyta mogła być na półkach w sklepie ze myśle sobie „chcieli wyyyydymać Freda to fred wyyyyyydyma ich” słuchajcie moja najbliższa płyta będzie dostępna w wersji fizycznej tylko u mnie czyli na stronie malikmontana.com nie kupisz jej w Empiku czy innych marketach,pokazuje im środkowy palec i zarabiam ze swojej płyty tyle ile uwazam ze mi się należy.Dzieki swoim fanom za wsparcie 🌊🏄🏾‍♂️ malikmontana.com 📷 @wojtekkoziara

A post shared by Malik Montana (@donmalikmontana) on

  • Zamawiamy mordo od ciebie 💪👌😎to mi się podoba…
  • Pytanie czy twoje media są na tyle mocne, aby wygenerować odpowiednio dużą konwersje, by mieć rzeczywiście więcej. W empiku nawet trochę mniejszy procent za sztukę może przełożyć się na ostatecznie większy dochodód
  • I za to Ciebie uwielbiam ❤️ 20 lat włączyłem o takich artystów jak ty, o takie podejście! Jesteś wielki Malik
  • Strzał w dziesiątkę, albo wszystko albo nic!! Sukcesów i czekam już na odsłuch😈

– czytamy w komentarzach.