Książę Harry i Meghan Markle zabrali ze sobą swojego 3-letniego syna Archiego na paradę 4 lipca w Wyoming. Zdjęcia uzyskane przez The Daily Mail pojawiły się w sieci dopiero teraz. Archie wyglądał uroczo, oglądając uroczystości z chodnika z lizakiem w ustach. Maluch z okazji Dnia Niepodległości miał na sobie strój patriotyczny, niebieską koszulę w paski, dżinsy, niebieskie buty i czapkę „California Republic”.

Książę Harry miał wypadek na koniu

40-letnia Markle ukrywała się w kapeluszu, łącząc biały top z czarnymi spodniami. Harry zaś wyglądał równie swobodnie w prostych szortach i polo. Para trzymała syna za rękę i wskazywała na zabytkowe samochody, które brały udział w paradzie.

Książę Harry świętuje Dzień Niepodległości

Duet, którego roczna córka Lilibet nie została sfotografowana na paradzie, spędzała czas z przyjaciółką Markle, Heather Dorak i jej dziećmi.

Wiadomo co książę William mówił do księżnej Kate. Szok!

Nie wiadomo, dlaczego para była w Wyoming, 2,5 godziny lotu ze swojego domu w Kalifornii, ani jak długo przebywali w miejscowości Jackson Hole. Ponadto 3 dni wcześniej Harry wirtualnie uczestniczył w rozdaniu nagród w imieniu jego matki – księżnej Diany.

Meghan Markle z Archiem na meczu

Meghan Markle z Archiem na meczu fot. The Mega Agency / Forum

Meghan Markle i Archie w dokumencie księcia Harry’ego fot. YouTube

Meghan Markle, Książę Harry, Archie

Meghan Markle, Książę Harry i ich syn – Archie, fot.Forum/Backgrid USA