W 2020 roku minęło dokładnie 15 lat od legendarnego występu Mandaryny na deskach sopockiej Opery Leśnej, który pogrzebał marzenia ambitnej żony Michała Wiśniewskiego o byciu polską Britney Spears.

Ach, co to był za ślub! 17. rocznica ślubu Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Mandaryna i Michał Wiśniewski znowu razem

Około 2018 roku Mandaryna stałą się bohaterką licznych memów, a do wskrzeszenia jej popularności mocno przyczynili się twórcy kanału Vogule Poland. Marta postanowiła kuć żelazo póki gorące i wróciła na scenę muzyczną.

Idąc za ciosem, Mandaryna przyjęła zaproszenie Polsatu do udziału w programie sylwestrowym utrzymanym w charakterze domówki. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że w tym samym programie pojawi się również były mąż Marty – Michał. Byli małżonkowie pojawili się w spotach promujących wydarzenie.

Michał Wiśniewski znowu będzie pracować z MANDARYNĄ!

Widzimy się w sylwestrowym Polsacie. Dziękuję wam bardzo za wszystkie cudowne komentarze, za lajki, za to że chcecie. Ja będę i mam na dzieję, wy też będziecie – mówi Mandaryna w spocie promującym show.

Na polsatoowskiej domówce pojawią się również Sławomir, Bajm, Michał Szpak i Doda. Gospodarzami imprezy będą Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Michał Wiśniewski spędził SYLWESTRA z Mandaryną (ZDJĘCIE)

Co ciekawe, w ubiegłym roku Marta i Michał wspólnie powitali nowy rok w Zakopanem. Myślicie, że piąta żona Wiśniewskiego jest zadowolona z ich zażyłości?

Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, fot. YT

Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, fot. YT

Mandaryna, fot. Mikulski/AKPA

Mandaryna z dziećmi na kwarantannie

Mandaryna z dziećmi na kwarantannie