Marcela Leszczak w ostatnich miesiącach cieszyła się szczęśliwym życiem po ślubie. W Miami wyszła za aktora Michała Koterskiego, z którym ma syn Fryderyka.

Marcela Koterska o nagłym związku Miśka Koterskiego z Dagmarą Bryzek! „Nie umiałam sobie z tym poradzić”

Marcela Leszczak przeszła operację

Niestety szczęśliwy czas przerwał wypadek za granicą, gdzie brała udział w nowym telewizyjnym show, o którym za wiele nie wiadomo. Podczas urlopu w Malezji influencerka złamała prawą rękę i wypadek był na tyle poważnym, że musiała przejść operację.

„Jestem już wyszykowana do szpitala. Nie śpię od 5:30, taksówka będzie za 3 minutki. Wczoraj sobie zrobiłam evening night spa, pillingi, sole w kąpieli, żeby tylko się zrelaksować, żeby tylko nie myśleć o dzisiejszym zabiegu, bo wczoraj byłam sama w domu, więc różne myśli mnie nachodziły. […] To są ostatnie chwile z moim gipsem” – mówiła na Instagramie Marcela Leszczak.

Marcela Leszczak ZŁAMAŁA rękę w obcym kraju! „Byłam zdruzgotana”

Jak się okazuje, operacja była dość skomplikowana, bo kość, którą złamała, jest uszkodzona w trzech miejscach. Teraz Marcela Koterska już po wszystkim przemówiła do fanów na swoich social mediach. Przyznała, że tu po operacji było bardzo ciężko:

Nie kręci się w głowie i nie ma nudności, a to było dla mnie najważniejsze, bo dwa dni były ciężkie. Ból oceniam (jak na kobietę, która rodziła) 3/10. Pewnie Misiek zszedłby na takim bólu, ale naszych chłopów to i przy gorączce trzeba reanimować. Martwi mnie tylko odrętwiały palec – jak nie minie to uczucie, to skontaktuję się z ortopedą – powiedziała influencerka.

Marcela Koterska z trudem przyjęła informację o ciąży! „Miałam ciężką depresję”

Następnie pokazała obserwatorom dokumentacje medyczną, aby bardziej zobrazować, na czym polegał uraz:

„Wrzucam wam, co miałam za złamanie, bo sama nie umiem wytłumaczyć. Tu podpisywałam umowę przed zabiegiem, który wykonywałam w prywatnej klinice” – tłumaczy celebrytka.