Historia miłości Marceli Koterskiej (Leszczak) i Miśka Koterskiego jest szalenie burzliwa. Niemal od samego początku para zmagała się z wieloma kryzysami. Ostatni jednak był na tyle poważny, że para, pomimo wspólnego wychowywania dziecka, postanowiła się rozstać. 29-latka pozostała singielką, a 42-latek romansował z Dagmarą Bryzek.

Leszczak i Koterski nie oszczędzali na podróży poślubnej! Tak spędzili swój miesiąc miodowy

Marcela Koterska opowiada o ciąży

Uczucie Marceli i Miśka Koterskich było na tyle silne, że po wszystkich rozstaniach następował powrót. Na początku stycznia 2024 roku poinformowali fanów, że wzięli w tajemnicy ślub podczas wyjazdu do USA. Ceremonia odbyła się na plaży w Key West na Florydzie.

Marcelina Leszczak i Michał Koterski ponownie pokazali nagie ciała! Fani oburzeni tą sesją

Małżeństwo wychowuje syna – Fryderyka, który przyszedł na świat w 2017 roku. Z racji tego, że Marcela i Misiek Koterscy rozstawali się kilkukrotnie, podczas wywiadu z „Ładne Babe” padło pytanie, jak influencerka zareagowała na wiadomość o ciąży.

Ja w tamtym momencie nie myślałam, że chciałabym mieć dzieci. Jeszcze nie miałam czasu się zastanowić. Więc ja byłam, zdruzgotana. Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to w ogóle całą ciążę i po ciąży kilka lat miałam ciężką depresję. To nie kwestia zdiagnozowania, bo ja się nigdzie nie wybrałam. Ja nie podjęłam się na tamten moment leczenia, nawet żeby sobie pomóc, ale cała ciąża dla mnie była druzgocąca. Dbałam o tą ciążę i i chciałam ją doprowadzić, że tak powiem do skutku, do urodzenia zdrowego dziecka – wyznaje Marcela Leszczak w rozmowie z „Ładne Bebe”.

Marcela Leszczak i Michał Koterski podjęli ważną decyzję w sprawie syna Fryderyka (WIDEO)

Celebrytka opowiedziała także o reakcji jej obecnego męża. Nie ukrywała, że skrajnie różniła się od jej odczuć. Przyznała jednak, że Michał dał jej wtedy ogromne wsparcie.

Michał się cieszył. Naprawdę to on był tym wozem, on przyciągnął to moją ciążę, bo ja sama nie dałabym rady. […] Jak powiedziałam, że jestem w ciąży, to on był taki szczęśliwy. Wrócił z kwiatami wzruszony, no miał taką radość, a ja siedziałam na klatce, jarałam szlugi. Byłam zdruzgotana – opowiadała Marcela Leszczak.

Michał Koterski, Marcela Leszczak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Koterski, Marcelina Leszczak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Baranowski/AKPA

Marcela Leszczak, Michał Koterski,  fot. Kurnikowski/AKPA

Michał Koterski, Marcelina Leszczak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Koterski, Marcela Leszczak, fot. Podlewski/AKPA

Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA