Marcelina Zawadzka (31 l.) ma wierne grono fanów. Modelka słynie z kolorowych i kobiecych stylizacji. Marcelina może pochwalić się idealną figurą, która lubi podkreślać. Na wakacjach na jej Instagramie nie brakuje pikantnych fotek w bikini. Tym razem prezenterka pokazała się w boho zestawie.

Natalia Siwiec na RAJSKICH wakacjach. Odpoczywa z nią znana polska celebrytka

Marcelina Zawadzka pokazała kobiece kształty

Marcelina Zawadzka wyjechała z Polski na urlop do Meksyku, gdzie przebywa również Natalia Siwiec. Zawadzka nie miała ostatnio dobrej passy. Została oskarżona o oszustwa skarbowe, pranie brudnych pieniędzy i przestała występować jako prowadząca w „Pytaniu na Śniadanie”.

Modelka nie traci pozytywnego nastawienia i jest w stałym kontakcie z fanami. Dokumentuje urlop w tropikach i nie brakuje odważnych zdjęć w bikini. Była Miss Polonia ma idealną sylwetkę, którą lubi podkreślać kobiecymi stylizacjami.

Małgorzata Opczowska zastąpiła Marcelinę Zawadzką. Widzowie podzieleni

Marcelina opublikowała na Inst Story zdjęcie, na którym zaprezentowała swoje kobiece wdzięki w letniej stylizacji. Zawadzka postawiła na boho dodatki, jak okulary o dużych i okrągłych szkłach i lnianą narzutkę z szerokimi rękawami, pod którą miała różowe bikini. Prezenterka nie boi się kolorów i do tego dobrała różowe szorty.

Marcelina Zawadzka kusi ciałem w letniej stylizacji.

Marcelina Zawadzka kusi ciałem w letniej stylizacji. Fot.Instagram:marcelina_zawadzka.

Marcelina w pracy pojawia się w idealnie dobranych stylizacjach. Zazwyczaj stawia na zwiewne sukienki, albo kolorowe damskie garnitury. Jednak na wakacjach pozwala sobie na większy luz i chętniej zakłada boho zestawy. Wydaje się, że nie ma stylizacji, w której modelka źle by się prezentowała.

Prezenterkę mimo trudności nie opuszcza pozytywne nastawienie. Ostatnio informowaliśmy, że Marcelina pożegnała ukochaną babcię, która zmarła w wieku 95 lat.

Lubicie jej styl?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcelina Zawadzka zabiera głos w sprawie ABORCJI: Szkoda… – komentują internauci

Marcelina Zawadzka wie, co w modzie piszczy. Już ma płaszcz, który jest HITEM

Marcelina Zawadzka jednak NIE wróci do „Pytania na Śniadanie”? Wiemy, kto ją zastąpi

Marcelina Zawadzka w rockowej stylizacji.

Marcelina Zawadzka, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.

Marcelina Zawadzka w kowbojkach i szortach.

Marcelina Zawadzka, fot. AKPA.

Marcelina Zawadzka w krótkiej mini na ściance.

Marcelina Zawadzka.fot. AKPA.