Kilka dni temu Natalia Siwiec wraz z mężem, Mariuszem Raduszewskim, i ich córką Mią, opuścili zimną Polskę i wyruszyli do znacznie cieplejszego miejsca, ukochanego przez modelkę Tulum w Meksyku. Okazuje się, że teraz ma tam towarzystwo i spędza czas wraz z jedną z polskich celebrytek!

Marcelina Zawadzka zabiera głos w sprawie ABORCJI: Szkoda… – komentują internauci

Natalia Siwiec i Marcelina Zawadzka na wakacjach

Siwiec relacjonuje w mediach społecznościowych wszystkie swoje wakacyjne wyjazdy i nie inaczej jest tym razem. Codziennie dzieli się filmikami i zdjęciami z plaży i znad basenu w hotelu. Okazuje się, że ostatnio na plaży spotkała się z Marceliną Zawadzką, która również odpoczywa w Tulum.

Oczywiście była Miss Polonia, a także była prowadząca „Pytanie na śniadanie”, również relacjonuje zagraniczny wypad i jak zaznaczyła w instagramowym wpisie, będzie wirtualnie przesyłać obserwatorom nieco słońca i radości. Przy okazji napisała, że dzięki przyjaciołom, którzy zabrali ją na rajskie wakacje, jest szczęśliwa.

Przeczytałam gdzieś niedawno, że jest 5 najważniejszych rzeczy w życiu: Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie w trudniejszych momentach życia, są nam wszystkie bardzo potrzebne i powinniśmy wtedy bardzo dbać, aby żadnej z nich nam nie zabrakło. Mam szczęście. Ogromne szczęście. Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół – napisała Zawadzka.


ZOBACZ TEŻ:

Natalia Siwiec w sukniach ŚLUBNYCH. Zwłaszcza jedna z nich robi wrażenie

Natalia Siwiec w sukience, która ZADZIWIŁA internautów: No sorry, ale gdzie w czymś takim pójść?

Marcelina Zawadzka na wakacjach

Marcelina Zawadzka/fot. Instagram/nataliasiwiec.official/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka z córką Natalii Siwiec

Marcelina Zawadzka/fot. Instagram/nataliasiwiec.official/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka w Meksyku

Marcelina Zawadzka/fot. Instagram/nataliasiwiec.official/marcelina_zawadzka