Jak informowaliśmy wczoraj, Dorota Wellman w swoim najnowszym felietonie dla Wysokich Obcasów wzięła na tapetę polskich celebrytów i ich kompulsywne publikacje w mediach społecznościowych. Dostało się „pewnej tancerce”, której nietrudno było rozpoznać imię, z resztą ona sama szybko odpowiedziała na tę publikację.

Herbuś odpowiada Wellman: „Zjedz snickersa!”

Dziś Wellman nie pojawiła się w pracy. W poranku TVN  jej telewizyjny partner występował z Małgorzatą Ohme. Marcin Prokop nie omieszkał wspomnieć o nieobecności koleżanki, przy okazji wbijając szpilkę Herbuś:

W trosce o narodowy spokój spieszę poinformować, że jutro widzimy się na ekranie „DDTVN” w składzie il classico. Niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki Wellman nie jest prawdziwa. Nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez Edytę HerbuśŻycie jest dużo bardziej zwyczajne – coś jej w ostatniej chwili wypadło. I nie był to ząb. Do jutra!

Takim oto wpisem Marcin Prokop wywołał na nowo zamieszanie w sieci. Jak widać zaproszenie Herbuś do wspólnego sadzenia drzew i oferowany Snickers dla Doroty rozszedł się już w kuluarach showbiznesu. Będzie ciąg dalszy?

 

scena z: Dorota Wellman, fot. Baranowski/AKPA

Marcin Prokop, Dorota Wellman

scena z: Marcin Prokop, Dorota Wellman, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Edyta Herbuś w modnych butach

Edyta Herbuś. Fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Herbuś, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Herbuś, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA