Margaret (28 l.) nie przestaje ostatnimi czasy zaskakiwać. Kilka miesięcy temu, podczas koncertu, zdradziła, że jest zaręczona. Na początku grudnia podzieliła się jeszcze bardziej zaskakującą informacją – zawiesiła karierę! Kilka dni temu znów niespodziewany ruch z jej strony. Margaret wyszła za mąż!

OMG! Margaret wzięła ŚLUB! (ZDJĘCIA)

Margaret otworzyła wytwórnię muzyczną!

Wokalistka nowymi informacjami sypie jak z rękawa. Okazuje sie, że wraz ze swoim mężem KaCeZetem i producentem muzycznym Err Bits otworzyli wytwórnię muzyczną – Gaja Hornby Records. Nowiną podzieliła się na Instagramie i na Facebooku.

Dziś wielki dzień! Gaja Hornby Records — to nasze dziecko, które przez kilka miesięcy rodziło się w naszych głowach. To wytwórnia robiona przez artystów dla artystów! Dziś stawiamy pierwszy krok wraz z @wojtek_geniusz. Dziękuje wszystkim, którzy byli z nami w tym procesie, wierzyli, doradzali, podstawiali nogi! — czytamy na Instagramie.

Przy okazji przedstawiła pierwszego artystę, z którym będą współpracować. To raper Wojtek Geniusz. Margaret zamieściła też na profilu jego utwór.

Dziś wielki dzien ! Gaja Hornby Records- to nasze dziecko które przez kilka miesięcy rodziło się w naszych głowach wraz…

Gepostet von Gaja Hornby am Mittwoch, 5. Februar 2020

ZOBACZ TEŻ:

Margaret jest MĘŻATKĄ! Kim jest szczęśliwiec, który ją poślubił?

Margaret nie chce już MIĘDZYNARODOWEJ kariery. Zerwała kontrakt

Margaret: Co tydzień spowiadałam się z masturbacji. Mówi, dlaczego odchodzi z kościoła

Margaret otworzyła wytwórnię muzyczną/fot. Instagram/kacezet

Margaret, KaCeZet/fot. Kurnikowski/AKPA

Margaret/fot. Gałązka/AKPA