Marina Łuczenko-Szczęsna została doceniona w Wielkiej Brytanii. Pozostawiła w tyle m.in. Annę Lewandowską.

Marina Łuczenko-Szczęsna najładniejszą WAG

Marina pozuje w bieliźnie i pokazuje swój ogród. Fani: „Nie dodawaj takich zdjęć bo Wojtek się nie skupi na boisku”

Brytyjski brukowiec „Daily Mail” przygotował zestawienie „najbardziej czarujących” WAGs z 24 krajów. W rankingu znalazła się żona Wojtka Szczęsnego. Została określona „królową polskich WAGs”. Chociaż to Anna Lewandowska jest najpopularniejszą żoną piłkarza, w tym rankingu zajęła dopiero czwarte miejsce.

Marina jest znaną w Polsce piosenkarką i aktorką, która zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku. Na początku lipca 2015 para się zaręczyła. 31-latka poślubiła piłkarza w maju 2016 roku, a dwa lata później urodziła syna Liama – czytamy.

Urodziła się w Winnicy na Ukrainie i w wieku dwóch lat przeprowadziła się z rodziną do Polski, zanim jako dziecko rozpoczęła karierę w showbiznesie. Karierę zawodową rozpoczęła w 2000 roku, występując w polskim serialu, zanim w 2003 roku ukończyła krajowy finał pierwszego Konkursu Piosenki Eurowizji Juniorów. Przełom w jej karierze nastąpił w 2010 roku wraz z debiutanckim singlem „Glam Pop”, który stał się hitem radiowym w Polsce. Swój najnowszy album zatytułowany „Warstwy” wydała w grudniu 2020 roku. Marinę obserwuje na Instagramie 745 tysięcy osób. Na swoim profilu często udostępnia zdjęcia z mężem i synem – napisał „Daily Mail” o Marinie. 

Marina w BIKINI na wakacjach: Jakie kobiece kształty

W zestawieniu pojawiło się wiele pięknych WAGs m.in.: Jessica Aidi – partnerka włoskiego piłkarza Marco Verrattiego, Mirjana Zuber – żona szwajcarskiego piłkarza Stevena Zubera.

Marina i Wojtek z Liamem na spacerze

Marina i Wojciech Szcześni z synem na spacerze we Włoszech/fot. Backgrid UK/Forum

Marina dodała zdjęcie z Lewandowskimi i żartuje: Wojtek, trzeba było strzelić 41 bramek...

Marina dodała zdjęcie z Lewandowskimi i żartuje: Wojtek, trzeba było strzelić 41 bramek…

Marina Łuczenko-Szczęsna na gali TVN

Marina Łuczenko-Szczęsna/fot. AKPA