Marta Wierzbicka (29 l.) niedawno miała na głowie przeprowadzkę do nowego mieszkania. Aktorka wiła swoje gniazdko a teraz pochwaliła się, jak wygląda jej salon. Wnętrze jest urządzone ze smakiem i nie brakuje w nim dekoratorskich perełek. Wierzbicka mogłaby wygryźć Dorotę Szelągowską? Salon wygląda jak urządzony przez profesjonalnego dekoratora wnętrz.

Marta Wierzbicka niedawno zdradziła, gdzie poznała PARTNERA. Teraz została zapytana o zaręczyny

Marta Wierzbicka pokazała salon

Marta Wierzbicka zmieniła mieszkanie i nie potrafiła ukryć podekscytowania z tego powodu. Aktorka przyznała, że przeprowadzka bywa problematyczna, a wszystko przez przewożenie bibelotów z miejsca na miejsce. Jednak największą radość sprawia jej urządzanie i dekorowanie nowego miejsca.

Marta Wierzbicka – kariera, związki i rozmiar STANIKA

Marta opublikowała na Insta Stories kilka kadrów z nowego mieszkania i można zauważyć, na jaki styl zdecydowała się w nowym miejscu. Wierzbicka postawiła na antyki – pod telewizorem znalazła się drewniana komoda przywodząca na myśl czasy PRL-u. Nie zabrakło gramofonu i oldshool’owego radia.

Aktorka gustuje w nietypowych dodatkach, jak wazon w kształcie ryby, czy retro kubek z motywem zajączków, który jak sama przyznała – jest jej ulubionym.

Salon aktorki wygląda bardzo przestronnie, ściany pomalowano na biało a meble są drewniane, tak samo jak podłoga. Marta zadbała również o kwiaty, które ożywiają wnętrze i dodają przytulności.

Aktorka zrezygnowała z firanek, zamiast tego w oknach zawieszono jasne rolety.

Podobają się Wam takie wnętrza?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marta Wierzbicka zmieniła FRYZURĘ. „Genialna zmiana! Wyglądasz trochę jak Taylor Swift”

Marta Wierzbicka zdradziła, ile WAŻY. Opowiedziała też o swojej filozofii jedzenia

Marta Wierzbicka wyszła za mąż? Fani dopatrzyli się obrączki na jej palcu

Salon Marty Wierzbickiej.

Tak wygląda salon Marty Wierzbickiej. Fot.Instagram/mtttttm.

Marta Wierzbicka pokazała, jak urządziła salon.

Marta Wierzbicka pokazała, jak urządziła salon. Fot.Instagram/mtttttm.