Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk są rodzicami syna Kazika. Para jednak nie jest razem. Internauci często pytają ją, jak wygląda ich relacja. Postanowiła odpowiedzieć.

Martyna Gliwińska o NIEPLANOWANEJ ciąży: Spotykałam się wtedy z radami „lepiej usuń”

Martyna Gliwińska odpowiada na pytanie o partnera i Jarosława Bieniuka

Martyna Gliwińska jest z zawodu projektantką wnętrz, ale działa też w sieci jako influencerka. Tym razem odpowiedziała na pięć najczęściej zadawanych pytań.

Napisała, że wiele z nich dotyczy byłego partnera, Jarosława Bieniuka, a także tego, czy obecnie się z kimś spotyka. Odpowiedziała wymijająco.

Jak zwykle zalewacie mnie pytaniami na temat mojego partnera czy taty Kazika i jego rodziny. Nie chcąc was zostawiać zupełnie bez odpowiedzi napiszę tylko tak… Kazik to moje dziecko i mogę o nim decydować, więc pokazuję wam nas na Instagramie. Natomiast cała reszta jest bardzo prywatna, ponieważ dotyczy innych osób. Nawet jeśli nie mam nic do ukrycia, to odpowiadając takie szczegóły, mieszałabym w to ich, a nie mam do tego prawa. Mam nadzieję, że zrozumiecie!

Oliwia Bieniuk o relacji z Martyną Gliwińską i reakcji na kolejnego brata: Na początku się wkurzyłam

Martyna Gliwińska o życiu prywatnym

Martyna Gliwińska o życiu prywatnym fot. Instagram/martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska powiedziała, co myśli na temat ślubu z Jarosławem Bieniukiem

Poruszyła również temat samotnego macierzyństwa.

Macierzyństwo, czy to w pojedynkę, czy we dwójkę jest generalnie ciężką pracą na pełen etat! Nie wiem, jak to jest z dodatkową osobą, ale myślę, że podstawą jest to, że muszę być podwójnie szybka i bardzo dobrze zorganizowana… Nie obeszłoby się oczywiście bez pomocy moich rodziców, którym z tego miejsca bardzo dziękuję.

Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie

Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie fot. Instagram/martyna.gliwinska