Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka. Miała 58 lat. O jej śmierci poinformowała jako pierwsza w niedzielę Renata Pałys w rozmowie z Plejadą:

Marzena bardzo długo chorowała i ja byłam w to zaangażowana. Dzisiaj rano o godz. 9:00 zmarła – przekazała aktorka, która także grała w serialu „Świat według Kiepskich”.

Marzena Kipiel-Sztuka komentuje ZBIÓRKĘ pieniędzy na siebie. Zdradziła, że ma nową pracę!

Marzena Kipiel-Sztuka miała 58 lat

Renata Pałys także na swoim profilu facebookowym potwierdziła przykre wieści: „Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Kipiel-Sztuka”.

Gwiazda „Świat według Kiepskich” chorowała na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, a także leczyła się na nadciśnienie. Z kolei w 2020 roku Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że zmaga się z depresją, a w 2022 roku do sieci trafiła informacja, że jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej, dlatego fani aktorki otworzyli dla niej zbiórkę pieniędzy.

Kipel-Sztuka nie jest alkoholiczką!

Wówczas tak aktorka postanowiła odnieść się do sprawy na łamach „Faktu”:

Nie zaczynam dnia od sprawdzania internetu i tego czy ktoś się jeszcze mną dziś interesuje. (…) Ale jest mi bardzo przykro, że tak dużo osób żyje życiem innych w mediach społecznościowych. Czy ludzie nie mają własnego zajęcia i własnych problemów? Ta zbiórka była prowadzona już ponad 1,5 roku temu. I dawno jest zamknięta. Ja z nią nie miałam nic wspólnego – podkreśliła Marzena Kipiel-Sztuka.

Marzena Kipiel- Sztuka, Andrzej Grabowski, SK:, , fot. Telus/AKPA

 

scena z: Marzena Kipiel-Sztuka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Marzena Kipiel-Sztuka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Marzena Kipiel-Sztuka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA