Mama Bianki Censori, Alexandra Censori, zaczyna coraz częściej pojawiać się w towarzystwie 29-letniej córki i jej słynnego małżonka Kanye Westa (46 l.). Alexandra Censori została sfotografowana z Bianką w Los Angeles, podczas zakupów, a teraz została zauważona podczas występu promującego nowy album Kanye Westa „Vultures 2”.

Ojciec Bianki Censori chce skonfrontować się z Kanye Westem

Żona rapera i jej mama wzięły udział w intymnym koncercie wraz z innymi członkami klanu Kardashianek, w tym byłą Kanye, Kim (43 l.). A amerykańskich mediach pojawiają się komentarze, że mama Bianki Censori chce być nową Kris Jenner. Podobno chce wykorzystać zainteresowanie mediów kontrowersyjnym związkiem córki i skorzystać na wszystkim finansowo.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że ojciec Censori jest oburzony wyglądem swojej córki i chce „porozmawiać” z Kanye Westem na temat nowego stylu swojej córki, którego nie akceptuje.

Alexandra Censori

Alexandra Censori i córka Bianca Censori

Wygląda na to, że pani Alexandra nie ma nic przeciwko temu, że jej córka chodzi po ulicach prawie nago. Po jej ostatnim wspólnym wyjściu, w sieci pojawiły się komentarze, „Ona nie ma za grosz szacunku nawet do matki? A matce nie przeszkadza, że jej córka lata z gołą pupą?„.

Bianca Censori świeci sutkami i zakrywa gołe łono telefonem

Negatywne komentarze odnoszą się również do tego, że oficjalnie rodzina Bianki nie aprobowała jej małżeństwo z Kanye Westem. Dopiero w zeszłym miesiącu mama Bianki była „zmartwiona”, gdy zobaczyła ją w kolejnej, zbyt skąpej kreacji. Podobno zmartwieni. rodzice, „nie poznają własnej córki”.

Jednak gdy w grę wchodzi blask fleszy, sława i pieniądze, zdanie na temat strojów córki nie są już takie ważne? CO myślicie?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: