W ostatni wtorek Carole Middleton matka przyszłej królowej Wielkiej Brytanii przybyła na wyścigi konne Royal Ascot w różowej sukience, którą księżna Kate miała na sobie przed rokiem.

Księżna Kate upamiętniła swoją teściową. Wyglądała pięknie

Carole Middleton w sukience od ME+EM

40-letnia księżna Cambridge założyła w zeszłym roku tę elegancką różową jedwabną sukienkę od ME+EM, by spotkać się z 5-letnią dziewczynką o imieniu Mila Sneddon, która ma białaczkę. Gdy Kate dowiedziała się, że ulubionym kolorem małej dziewczynki jest różowy, wybrała właśnie tę kreację.

Mam nadzieję, że kiedy pewnego dnia, Mila, spotkamy się, wtedy będę pamiętać, by założyć dla ciebie moją różową sukienkę – miała powiedzieć księżna we wcześniejszej rozmowie z małą Milą.

Styl Carol Middleton i Kate Middleton

Jednak nie jest to pierwsze ubraniowe pożyczanie w rodzinie Middletonów. 67-letnia Carole w zeszłym roku pożyczyła swoją własną suknię ślubną swojej przyszłej synowej Alizée Thevenet na wesele z synem Carole, Jamesem Middletonem.

Tom Cruise adoruje księżną Kate. Złamał protokół

Carole, która jest współzałożycielką firmy Party Pieces, pojawiła się w Ascot z mężem Michaelem Middletonem, który miał na sobie frak i cylinder.

Alizée Thévenet, James Middleton Fot. James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum

Carol Middleton, Michael Middleton, Credit line: James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum