Matka Pete’a Davidsona, 52-letnia Amy Davidson (a raczej Amy Waters), wyraziła, jaka byłaby szczęśliwa, gdyby pewnego pięknego dnia Kim Kardashian urodziła dziecko jej synowi.

Davidson do Westa, „Jestem w łóżku z twoją żoną”

Kim Kardashian będzie miała dziecko z Pete Davidsonem?

„Do końca roku będzie w ciąży z jego dzieckiem”, jeden z fanów skomentował zdjęcie na Instagramie 28-letniego Pete’a i 41-letniego Kardashian całujących się w samochodzie. Mama Pete’a zobaczyła komentarz i odpowiedziała z entuzjazmem, pisząc po prostu „yayyyy!”

Amy jest aktualnie dość aktywna na Instagramie i tak, jak rzadko wcześniej, ostatnio publikuje zdjęcia ze swoim synem. Na początku tego miesiąca dumnie rzuciła się na Pete’a w Narodowy Dzień Syna.

 Nie mogłabym być bardziej dumna z mężczyzny, którym jesteś dzisiaj! Kocham cię bardziej.

Kim Davidson?

Związek Kim Kardashian i Pete’a Davidsona staje się coraz bardziej poważny. Gwiazda pokazała go oficjalnie na Instagramie, a w jej świecie to wielki krok. Ponadto Davidson ma już wytatuowane jej imię na swoim ciele. 

Pete Davidson od  2 lat nie zapłacił aktorce za rolę w jego filmie

Przypominamy, że Kim Kardashian ma już 4 dzieci, które dzieli z boskim namiestnikiem Kanye Westem. A w związku z tym, że bardzo trudno znosi ciążę, dwójka jej najmłodszych dzieci była urodzona za pośrednictwem surogatki. Czy Pete zdecyduje się na to samo?

Kim Kardashian i Pete Davidson Fot. BlayzenPhotos / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian i Pete Davidson Fot. MEGA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum