Sylwia Peretti w nocy z 14 na 15 lipca straciła 24-letniego syna Patryka, który zginął w wypadku samochodowym. Mężczyzna jadąc z ekstremalną prędkością w terenie zabudowanym stracił panowanie nad kierownicą, dachował i uderzył w betonowy murek okalający ścieżkę dla pieszych. Jak wykazało śledztwo, to właśnie syn celebrytki był za kierownicą, a razem z nim zginęła trójka jego kolegów. Jakiś czas później media obiegła informacja, że u Patryka wykryto 2,3 promila alkoholu we krwi oraz 2,6 promila w moczu. Od tamtej pory celebrytka nie może poradzić sobie ze stratą ukochanego syna. Od momentu wypadku rzadko pojawia się w mediach społecznościowych, a gdy już zdecyduje się opublikować post, jest on skierowany do zmarłego syna. Do tej pory udzieliła tylko jednego wywiadu na ten temat, a wszelkie informacje o stanie jej zdrowia przekazywał manager Peretti.

Mąż Sylwii Peretti pierwszy raz zabrał głos! Wyjawił, jak wyglądają ich relacje po śmierci Patryka

Mąż Sylwii Peretti wspomina wspólne życie przed tragicznym wypadkiem Patryka. Złożył żonie piękne życzenia na Dzień Kobiet

W tym najgorszym okresie jej życia stale towarzyszy jej mąż, Łukasz Porzuczek. Jakiś czas temu celebrytka opublikowała instagramowy post, w którym dziękowała mężczyźnie za ogrom wsparcia i miłości:

Mój mąż jest Aniołem, który został mi dany by przeprowadzić mnie przez piekło na ziemi. Jestem o tym przekonana. Żadne słowa nie będą miały takiej wartości, jaką chciałabym wyrazić mówiąc o Łukaszu, więc nie będę nawet próbować… Po ostatnich kilku miesiącach wiem napewno, że bez niego nie dałabym rady. Gdyby nie On, nie byłoby mnie. (…)

Niedawno mąż Sylwi również zabrał głos, czym wywołał ogromne poruszenie wśród fanów gwiazdy „Królowych życia”. Mężczyzna opublikował wspólne, archiwalne zdjęcie z Tajlandii, na którym pozuje z ukochaną żoną i obydwoje przytulają się do słonia. Podkreślił, że są dla siebie nawzajem oparciem i darzą się ogromnym uczuciem:

Moja inspiracja, siła, opoka, miłość i najlepsza przyjaciółka w jednym – napisał pod zdjęciem.

Teraz Łukasz znów uaktywnił się w mediach społecznościowych i z okazji Dnia Kobiet złożył swojej ukochanej życzenia. Jednocześnie w poście załączył archiwalne zdjęcia Sylwii sprzed tragicznego wypadku jej syna i napisał:

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci mój najwspanialszy Kwiatuszku, żebyś kiedyś potrafiła choć po części być znowu szczęśliwą, chciałbym zobaczyć choćby cień dawnego uśmiechu i blasku w Twoich oczach, jak na tych zdjęciach w archiwum. Kiedyś swoją energią zarażałaś wszystkich, teraz chciałbym, abyś Ty jej miała wystarczająco, choćby tylko dla siebie. Wiesz, że jesteś moim skarbem, nie tylko w Dzień Kobiet ale i w każdy inny.

W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia zarówno dla Sylwii jak i Łukasza. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda „Królowych życia” wciąż pozostaje w złym stanie psychicznym po stracie jedynego syna. Nie pozostaje nam więc nic innego jak życzyć, by w jej życiu jeszcze kiedyś choć na chwilę zagościło szczęście i radość.

IG: lukaszporzuczek

IG: lukaszporzuczek

Kolejny post Sylwii Peretti łamie serce. Tym razem wspomniała o partnerze Łukaszu

pasekkozak

Sylwia Peretti dziękuje partnerowi Łukaszowi za wsparcie 

Sylwia Peretti dziękuje partnerowi Łukaszowi za wsparcie

Peretti

Premiera filmu: " Dziewczyny z Dubaju". Dody nie było, ale nie zapomniały o niej...

Sylwia-Peretti fot. AKPA/Piętka Mieszko

Premiera filmu "Pitbull 2021"

Sylwia Peretti fot. AKPA/ Piętka Mieszko

scena z: Sylwia Peretti, Łukasz Porzuczek, SK:, , fot. Niemiec/AKPA