Megan Fox jest niewątpliwie największą fanką swojego chłopaka, a dowód tego postanowiła dać w swoim najnowszym wpisie na Instagramie.

Machine Kelly nie zdobył żadnej statuetki na Grammy’s

36-letnia aktorka podzieliła się na Instagramie kilkoma zdjęciami ze swoim mężczyzną po tym, jak razem uczestniczyli w rozdaniu nagród Grammy 2023 w niedzielny wieczór. Machine Gun Kelly wierzył, ze po nominacji ma szansę na zgarnięcie statuetki w kategorii „Najlepszy album rockowy”. Niestety tak się jednak nie stało i nagroda powędrowała do konkurencji.

Megan Fox już nie jest brunetką! Zobacz jak właśnie odmieniła swój wizerunek

„Gratuluję znalezienia się w bardzo małym odsetku artystów, którzy otrzymali nominację do nagrody Grammy” – pocieszyła Megan swojego przyszłego męża.„Poradziłeś sobie z tym procesem z wdziękiem i dojrzałością, których wcześniej u ciebie nie widziałem i jestem z ciebie taka dumna. Patrzenie, jak kroczysz w pokorze i wdzięczności, obserwowanie, jak dorastasz w sobie i stajesz się lepszym człowiekiem, jest nieporównywalnie bardziej satysfakcjonującym doświadczeniem niż patrzenie, jak przyjmujesz nagrodę”.

Co się dzieje w związku Megan Fox i Machine Gun Kelly?

Megan dodała, że jest pewna, że MGK z pewnością zdobędzie nagrody w przyszłości.

„Mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczysz siebie tak, jak ja cię widzę. Kocham cię i zachowam tę pamięć o tobie na zawsze” – zakończyła wiadomość.

Megan Fox nie chciała dać numeru Kim Kardashian Pete’owi: „Prędzej zjedzą nas krokodyle”

Forum

Forum

Forum