Bliźniacze płomienie ponownie się zjednoczyły! Wśród trwających plotek o zerwaniu – i zgłoszonej bójce, która wybuchła podczas weekendu Super Bowl – Machine Gun Kelly i Megan Fox zostali razem sfotografowani w biurowcu w Agoura Hills w Kalifornii w miniony poniedziałek.

Megan Fox i MGK znów się spotkali

Według Daily Mail para pojawiła się w budynku, w którym mieszczą się różni specjaliści poradnictwa małżeńskiego, w osobnych samochodach dzień przed walentynkami. Portal informuje, że pozostali w środku przez około dwie i pół godziny.

Megan Fox rozstała się z Machine Gun Kelly. Chodzi o zdradę z gitarzystką?

Chociaż razem opuścili budynek, 36-letnia Fox i 32-letni MGK wyjechali osobnymi pojazdami.

Aktorka na spotkanie zaprezentowała się w fioletowym topie, dżinsach i tenisówkach, podczas gdy MGK miała na sobie czarną bluzę z kapturem i dopasowane spodnie.

Co się dzieje w związku Megan Fox i Machine Gun Kelly?

Ich wspólne wyjście pojawiło się zaledwie dwa dni po rzekomym rozstaniu. Plotki o nim zyskały na sile po tajemniczym zachowaniem w mediach społecznościowych.

Megan Fox pociesza ukochanego Machine Gun Kelly po przegranej na Grammy’s 2023

Gwiazdanie tylko opublikowała na Instagramie kilka slajdów opatrzonych tekstem piosenki „Lemonade” Beyoncé o „zdradach”, ale także przestała obserwować swojego narzeczonego.

Przed całkowitym usunięciem swojego konta w mediach społecznościowych Fox obserwowała tylko Harry’ego Stylesa, Timothée Chalameta i Eminema — z tym ostatnim MGK przez lata miał wiele konfliktów.

/ Forum

Forum

Megan Fox  Forum