Megan Fox (33 l.) bez wątpienia jest jedną z najseksowniejszych aktorek w Hollywood. Jednak przeglądając jej stare zdjęcia oczywistym jest, kim się inspirowała. Mowa oczywiście o Angelinie Jolie, u której Megan podpatrywała stylu, ruchów na czerwonym dywanie czy nawet tatuaży. Minęło sporo czasu i wygląda na to, że Fox już nie chce uchodzić za taką seksbombę jak na początku kariery.

Najstarszy syn Megan Fox wciąż chodzi w spódnicy (ZDJĘCIA)

Megan Fox już nie jest tak seksowna jak kiedyś?

Megan Fox i jej mąż Brian Austin Green (45 l.) są rodzicami trójki synów: 7-letniego Noah, 5-letniego Bodhi’ego i 2-letniego Journeya. Fox należy do grona najseksowniejszych aktorek. Jednak żeby tak wyglądać, musiała dokonać poprawek w swojej urodzie. Fani swego czasu posądzali ją o nadużywanie chirurgii plastycznej i botoxu, przez co jej twarz wygląda na nienaturalnie gładką.

Jolie i Fox nie zaprzyjaźniły się. Mało tego Angelina nie lubi Megan. Twierdzi, że Fox próbowała naśladować jej styl. Obie aktorki są pięknymi  brunetkami z widocznymi tatuażami, jednak na tym kończą się podobieństwa między nimi.

Można jeszcze dodać, że zarówno Jolie jak i Fox pozwalają swoim dzieciom decydować za siebie. I tak, syn Megan nosi długie włosy, sukienki i torebki z wizerunkiem disneyowskich księżniczek, a córka Angeliny woli bardziej męski styl i obcina swoje włosy na chłopaka.

Fotoreporterzy zauważyli aktorkę, gdy opuszczała siłownię. Tego dnia Megan miała na sobie sportową stylizacje i brak makijażu. Włosy po ćwiczeniach pozostawiła w nieładzie i założyła czapkę z daszkiem. Nie można odmówić jej tego, że jest bardzo ładną kobietą.

Megan Fox

Fot.Forum/Backgrid USA

Podoba się Wam Megan w tak zwyczajnym zestawie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Angelina Jolie zazwyczaj nie robi sobie selfie, ale tej gwieździe pozwoliła na wspólne zdjęcie!

Megan Fox z synami na lunchu; ich wygląd od lat wzbudza kontrowersje (ZDJĘCIA)

Synowie Megan Fox są wychowywani bez zwracania uwagi na płeć; mama kupuje im sukienki i różowe buty (ZDJĘCIA)

Megan Fox

Fot.Forum/Backgrid USA

Megan Fox

Fot.Forum/Backgrid USA